کد خبر : 9090 / /
/

اخبار / اخبار بازیگران / اخبار هنرمندان

​واکنش حامد بهداد به ادعای سحر قریشی بازیگر زن مشهور و جنجالی که در اکثر مصاحبه هایش مطرح کرده است را ببینید.

 

حامد بهداد متولد 26 آبان 1358 است. پدر حامد بهداد اهل شعر و ادب بود. حامد بهداد در کرمانشاه و تهران زندگی کرده است. حامد بهداد در یک گفت و گو به ادعای سحر قریشی درباره اینکه به او گفته است اگر زمین را سر تئاتر تی بکشی بازیگر می شوی واکنش نشان داد. حامد بهداد گفت : چنین چیزی یادم نمی آید و اگر گفتم منظورم تواضع و خاکی بودن در صحنه تئاتر و احترام به پیشکسوتان تئاتر مانند علی نصیریان ، محمد علی کشاورز، پرورش و ... بوده است

واکنش حامد بهداد

سحر قریشی بازیگر زن مشهور همه جا گفته که حامد بهداد به من گفت برو کف سالن های تئاتر رو تی بکش (این را سحر قریشی به این دلیل می گفت که من می خواستم از تئاتر شروع کنم و خاکی باشم ولی دشمنانم نذاشتن که تئاتری باشم). واکنش جالب حامد بهداد به این ادعای سحر قریشی را ببینید

حامد بهداد : آیا سحر قریشی افسرده شده است ؟

سحر قریشی می گوید که نزدیک سه سال یا بیشتر است که همه ی اطرافیانم را بلاک کرده ام و هیچ دوستی ندارم چون آنها اکثرا نقش دشمن پنهان من را بازی کرده اند و من به آنها اعتماد الکی داشتم. برخی از طرفداران او این رفتار سحر قریشی در دوستی را نشانه های افسردگی می دانند، افسردگی ناشی از حاشیه های زیادی که خواسته یا ناخواسته برای او رخ داده است.

تمسخر حامد بهداد

وقتی سحر قریشی خودش را با آنجلینا جولی مقایسه می کند

سحر قریشی معتقد است که حجاب او در فیلم ها و عکس هایش مشکلی ندارد  و کاملا اسلامی است و مردم اگر یک بازیگر خارجی در ایران فیلم بازی می کرد به او بی احترامی نمی کردند. بیشتر منظور سحر قریشی این است که ما مردم غریبه پرستیم و از حسودی چنین واکنش هایی را نشان می دهیم.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.