کد خبر : 9170 / /
/

اخبار / اخبار بازیگران / اخبار هنرمندان

​هدیه تهرانی یکی از سوپراستارهای در زمان خودش بود که با گذشت زمان زیبایی چهره اش را از دست داد و برای هوادارانش این موضوع تعجب برانگیز بود.

هدیه تهرانی متولد تیر ماه 1354 است. هدیه تهرانی عکاس و بازیگر ایرانی است. هدیه تهرانی از افراد گیاهخوار است. هدیه تهرانی مزایای گیاهخواری را بیان کرد. در ادامه عکس و صحبت هدیه تهرانی را در این باره مشاهده کنید.

هدیه تهرانی در دهه 70 و 80 درخشش بسیار خوبی بخاطر بازی عالی و چهره زیبایش در سینمای ایران داشت و او به عنوان یکی از سوپراستارهای ایرانی در همه جا شناخته می شد

هدیه تهرانی

هدیه تهرانی بازیگر سینما

این خانم سلبریتی برای مدت زیادی در عرصه بازیگری بسیار کم کار شد و در فضای مجازی نیز کمتر از او عکسی دیده می شد.

مدتی قبل از هدیه تهرانی سریالی در شبکه های خانگی به نام همگناه پخش شد که تفاوت زیادی در چهره او نسبت به قبل دیده می شد و کاملا پیری در چهره او نشان داده می شد.

این خانم بازیگر که بیشتر بخاطر بازی خوبش در فیلمها طرفدار دارد همچنان با چهره و ظاهر جدیدش هم هوادارن خاص خودش را دارد و  به عنوان یکی از سوپراستارهای ایرانی شناخته می شود

هدیه تهرانی

هدیه تهرانی زیباترین خانم بازیگر

هدیه تهرانی که یکی از زیباترین خانم ها در عرصه بازیگری بود انگار رابطه ای با جراحی پلاستیک ندارد و حاضر نیست برای جلب توجه و درخشش دوباره دست به هیچ گونه عمل جراحی بزند.

وقتی به این مساله با دقت توجه می کنیم می بینیم هدیه تهرانی هیچ گاه حتی با آرایش غلیظ هم دیده نشده و هم اکنون دارد روند افزایش سن را طبیعی و به درستی طی می کند.

ظاهر ساده و بی آلایش هدیه تهرانی اما جذاب

هدیه تهرانی

یکی از نکاتی که باعث شده هدیه تهرانی با گذشت زمان همچنان طرفداران خودش را داشته باشد همین ظاهر ساده اوست که جذابیت های واقعی اش را نشان می دهد.

این سلبریتی شناخته شده هیچ گاه برای معروفیت از چهره خود استفاده نکرد و به توانمندی هایش در این عرصه تکیه کرد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.