کد خبر : 1559 / /
/

سریال پایتخت بعد از سریال (نون. خ)روى آنتن می رود.

سریال پایتخت 6 به صورت خلاصه و در قالب ۷ قسمت از ۲۱ اسفند از شبکه یک روی آنتن ر فت.  قصه دو قسمت پایانی سریال پایتخت ۶ نگاهی طنزآمیز به برخی مسائل و حواشی کرونا داشت.  همچنین دو قسمت جدید این فصل از سریال پایتخت 6 که در این روزهای پایانی سال تصویربرداری شد، در روزهای ۲۹ و ۳۰ اسفند ماه از شبکه یک پخش شد. سریال پایتخت ۶  نوروز ۹۹ از تلویزیون پخش شد.اخبار مربوط به سریال پایتخت را از خبر روز دنبال کنید. 

پخش سریال پایتخت

سریال پایتخت بعد از سریال (نون. خ)روى آنتن می رود.

بخش های پایانی سریال پایتخت٦ از چهارشنبه و بعد از سریال نون. خ حوالی ساعت ٢٢/١٥ مجددا روی آنتن شبکه یک  می رو

سریال پایتخت

آیا پایتخت 7 ساخته می شود؟/این خانواده دیگر معمولی نیستند!

ساخت سریال پایتخت قبل از اینکه خواسته عوامل این مجموعه یا سیروس مقدم و الهام غفوری و حتی مدیران سازمان باشد خواسته مردم است و این مساله بارها در بازخورد ها و اعلام نظرهای مختلف در فصول متفاوت این مجموعه به همه ثابت شده است. اما آنچه این مجموعه را نسبت به دیگر آثار نمایشی چه در سینما و چه در تلویزیون  و چه در مدیای دیگر با همه ی تولیدات مشابه متفاوت می کند عرق وتعصبی است که مخاطبین این سریال گرم و دوست داشتنی نسبت به پایتخت و شخصیت هایش دارند و این اگرچه یک موهبت تکرار نشدنی است اما مسئولیت و  وظیفه خانواده پایتخت را که دیگر یک خانواده معمولی نیستند صدچندان می کند.

سریال پایتخت

مخاطب این سریال پای یک اثر رسانه ایی نمی نشیند چرا که با شخصیت های سریال آنقدر احساس قرابت و نزدیکی دارد که خودش را از اعضای خانواده ی پایتخت می داند و با قصه های این سریال و کاراکتر ها، زندگی می کند و می خندد و اشک می ریزد و گاه کار به بیش از همذات پنداری می رسد و همزمان به شخصیت ها در موقعیت های مختلف سریال حتی  راهکار می دهد که این نشان از غرق شدن مخاطب  در سریال دارد و نباید این پتانسیل را نادیده گرفت.

سریال پایتخت به واسطه شخصیت های شیرینش گاهی با قصه های کم رمق پیش رفته است و گاهی حتی حذف کاراکتر های اصلی اگرچه صدمه زننده بوده اما کار را از پای نیاندخته است و این یعنی پتانسیل ایجاد شده در طول این سالها باید حفظ شود و تماشاگران این سریال پر طرفدار هم دوست ندارند فصول بعدی را ضعیف ببینند در واقع پایتخت در اوج پایتخت است وعوامل این مجموعه هم باید در بالاترین شرایط انگیزه اقدام به ساخت این کار نمایند اتفاقی که گاهی در برخی از  آثار رخ نمی دهد و عوامل بسیاری ازتولیدات  از بازیگر تا کارگردان و حتی نویسنده   اثر تنها به واسطه ی  یک کار حرفه ایی  کار را می پذیرند و انجام می دهند و دستمزد می گیرند.  در حالیکه این مثال در پایتخت سازی امکان پذیر نیست چون نویسنده پایتخت هرکسی که باشد ،سیروس مقدم و همه بازیگران و حتی عوامل تولید باید برای پایتخت از جان مایه بگذارند .

کوتاهی در ساخت پایتخت معنا ندارد ، حذف هر شخصیت پیامد هایی موثر دارد  که باید جبران شود، روایت در این سریال خاص ، بسته به حال بازیگران است و بی انگیزگی و رخوت نمی تواند سریال پایتخت  را همانی کند که باید، حساسیت و سخت گیری الهام غفوری در دو خطی اول قصه یادگاری من از این سریال است .د

غفوری همیشه از قصه به عنوان نخ تسبیح نجات پایتخت می گوید و سالهاست با دغدغه و وسواس از قصه قوی و غنی برای این کار می گوید  و سیروس مقدم در ایجاد زندگی جلوی دوربین این سریال امروز در قواره های یک متخصص قلب عمل می کند که برای خودش جای هیچ اشتباهی را قائل نمی داند مقدم همیشه در گفت وگو هایش سریال پایتخت را آز آن  مردم دانسته و به همین دلیل هر بار مانند یک جوان جسور روی صندلی ساخت  این سریال می نشیند.

با این اوصاف برای ساخت فصل هفتم پایتخت باید این تیم مانند همیشه هم قسم برای یک اتفاق شگرف شوند در غیر این صورت بهتر است خاطرات مردم با این سریال خدشه دار نشود و  جایگاه این سریال و شخصیت های جذاب و دوست داشتنی اش در اوج بماند.

پایتخت یک اثر ملی برای رسانه ملی است که نمی تواند معمولی باشد چه برسد به ....

شوخی جالب رحمت و فهیمه در پشت صحنه سریال پایتخت

عکس جدید از پشت صحنه سریال پایتخت

سریال پایتخت

سریال پایتخت 7 در آستانه تولید!

حمید شاه آبادی معاون سیما ، صبح امروز در نشست خبری برنامه های نوروزی درباره احتمال ساخت ادامه سریال تلویزیونی «پایتخت» گفت:

تصمیم ما برای ساخت «پایتخت ۷» بسیار جدی است؛ صحبت ها انجام شده و ما فقط به خاطر اینکه عجله ای نشود و فیلمنامه به درستی نوشته شود ، «پایتخت ۷» را برای نوروز امسال نداشتیم؛ چرا که برای ما محتوا و فیلمنامه بسیار مهم است»

سریال پایتخت

او همچنین خاطرنشان کرد دو قسمت پایانی «پایتخت ۶» که قسمت های جذابی نیز از آب درآمدند ، ٢٩ و ٣٠ اسفند ماه امسال ساعت ٢٢:١۵ روی آنتن شبکه یک خواهد رفتپخش سریال پایتخت از روز مبعث تا آخر سال

پخش سریال پایتخت 6 

سریال «پایتخت ۶» که نوروز ۹۹ از تلویزیون پخش شد، به صورت خلاصه و در قالب ۷ قسمت از ۲۱ اسفند ماه ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه یک روی آنتن می رود.

همچنین دو قسمت جدید این فصل که در این روزهای پایانی سال تصویربرداری شده است، در روزهای ۲۹ و ۳۰ اسفند ماه از شبکه یک پخش خواهد شد.

آنطور که اعلام شده است، قصه دو قسمت پایانی «پایتخت ۶» نگاهی طنزآمیز به برخی مسائل و حواشی کرونا دارد و درحقیقت روند قصه ۱۵ قسمت قبلی را تکمیل می‌کند.

سریال «پایتخت ۶» سال گذشته به دلیل شیوع کرونا در کشور نیمه تمام ماند و عوامل در همان زمان وعده ساخت قسمت های پایانی منوط به بهتر شدن شرایط را داده بودند.

فصل ششم این سریال همچنین با حاشیه هایی همراه شده بود. بر این اساس سیروس مقدم، کارگردان این مجموعه و سازنده آثاری همچون اغما، مدینه، چک برگشتی، روز حسرت و ... پیش از آغاز تصویربرداری ۲ قسمت پایانی با رییس صداوسیما دیدار داشت.

مدیر روابط عمومی معاونت سیما درباره سیاست تلویزیون برای ادامه فصل های «پایتخت»، اعلام کرده است: این مجموعه نمایشی در فصل‌های گذشته الگوی موفقی در سریال سازی و حوزه سبک زندگی ایرانی اسلامی‌بوده، مخاطبان بسیاری را با خود همراه کرده و ان شاءالله پس از ارائه طرح مناسب، زمینه تولید فصل هفت «پایتخت» مهیاست.

سریال پایتخت

سریال «پایتخت ۶» سال گذشته به دلیل شیوع کرونا در کشور نیمه تمام ماند و عوامل در همان زمان وعده ساخت قسمت‌های پایانی منوط به بهتر شدن شرایط را داده بودند.

فصل ششم این سریال همچنین با حاشیه هایی همراه شده بود. بر این اساس سیروس مقدم، کارگردان این مجموعه و سازنده آثاری همچون اغما، مدینه، چک برگشتی، روز حسرت و... پیش از آغاز تصویربرداری ۲ قسمت پایانی با رئیس صداوسیما دیدار داشت.

مدیر روابط عمومی معاونت سیما درباره سیاست تلویزیون برای ادامه فصل‌های «پایتخت»، اعلام کرده است: این مجموعه نمایشی در فصل‌های گذشته الگوی موفقی در سریال‌سازی و حوزه سبک زندگی ایرانی اسلامی‌بوده، مخاطبان بسیاری را با خود همراه کرده و ان شاءالله پس از ارائه طرح مناسب، زمینه تولید فصل هفت «پایتخت» مهیاست

عکس های پشت صحنه سریال پایتخت 

سریال پایتخت

سریال پایتخت

 

سریال پایتخت

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار