کد خبر : 2613 / /
/

روزنامه کیهان نوشت: برخی از بازیگران دست چندم سینما و تئاتر با استفاده از یک نرم افراز گرافیکی تصاویر خود را روی برخی تصاویر بدون حجاب مدل‌های اروپایی و آمریکایی قرار می‌دهند به‌صورتی که تصویر نهایی‌ترکیبی از صورت شخص بازیگر با بدن مدل از پیش تعیین‌شده می‌شود.

بهنوش بختیاری یکی از چهره های فعال در فضای مجازی است. بهنوش بختیاری در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در سال 1394 به خاطر بازی در فیلم من نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش دوم زن شد. بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون است. بهنوش بختیاری دارای مدرک کارشناسی رشته زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران است. بهنوش بختیاری در سری دوم سریال «وجدان درد» از شبکه سلامت همکاری کرده است.

روزنامه تحت مدیریت حسین شریعتمداری از رواج قراردادن تصویر سلبریتی ها روی تصاویر بی حجاب مدل های اروپایی و آمریکایی هشدار داد و نسبت به ان اعتراض کرد.

کنایه ها ی تند کیهان به بهنوش بختیاری

 روزنامه کیهان نوشت: برخی از بازیگران دست چندم سینما و تئاتر با استفاده از یک نرم افراز گرافیکی تصاویر خود را روی برخی تصاویر بدون حجاب مدل‌های اروپایی و آمریکایی قرار می‌دهند به‌صورتی که تصویر نهایی‌ترکیبی از صورت شخص بازیگر با بدن مدل از پیش تعیین‌شده می‌شود؛ ابزاری که برخی از به‌اصطلاح سلبریتی‌ها علی‌رغم علم به قوانین متقن شرعی، حقوقی و صدالبته اخلاقی کشور درخصوص رعایت حجاب با استفاده از آن عقده‌های درونی خود را در بستر فضای مجازی منتشر می‌کنند.

بهنوش بختیاری

آنچه بسیار مهم و حائز اهمیت است با گسترش روزافزون چنین عکس‌هایی در فضای مجازی و طبعاً الگو شدن‌شان در بین برخی نوجوانان انتظار می‌رود دستگاه‌های نظارتی و قضایی به‌سرعت با این دست از قانون‌شکنان و خاطیان امر برخورد جدی داشته باشد زیرا ادامه این رویه آن‌هم از سوی برخی مثلاً سلبریتی کم‌سواد می‌تواند خسارت‌های فرهنگی جبران‌ناپذیری را برای نوجوانان کشور آن ‌هم در فضای بی‌حدوحصر مجازی داشته باشد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار