کد خبر : 2625 / /
/

آناهیتا درگاهی در گفتگویی با فریدون جیرانی بیان کرد: هومن سیدی از کلاس اخراجم کرد و این باعث پیشرفتم شد.

آناهیتا درگاهی بانوی هنرمند و پر جنب‌وجوشی که به‌تازگی از اهالی سینما نیز به‌حساب می‌آید. طلاق و ازدواج مجدد آناهیتا درگاهی هر دو جنجالی بود و تا مدتی نام وی را بر سر زبان‌ها انداخت. آناهیتا درگاهی در درجه اول یک نقاش و طراح زبردست است و آثارش بارها در نمایشگاه‌های مختلف موردتوجه قرارگرفته است. آناهیتا درگاهی عروس سابق علی پروین و همسر فعلی اشکان خطیبی بازیگر مطرح سینما و تئاتر می‌باشد. در ادامه جزئیتاتی از زندگی شخصی و هنری آناهیتا درگاهی و قسمت‌های جذابی از مصاحبه با او را به همراه عکس‌های جدیدش دنبال کنید.

آناهیتا درگاهی: هومن سیدی اخراجم کرد

آناهیتا درگاهی در گفتگویی با فریدون جیرانی بیان کرد: هومن سیدی از کلاس اخراجم کرد و این باعث پیشرفتم شد.

 آناهیتا درگاهی بازیگر جوان کشور و همسر اشکان خطیبی در گفتگویی با فریدون جیرانی بیان کرد : هومن سیدی به من گفت تو بهترین شاگرد من هستی، اما به دلیل این که صبر و تحمل نداری، باید بهتر روی خودت کار کنی.

وی افزود: برای من بد نشد و این اتفاق باعث نقطه پیشرفتم شد، چراکه فهمیدم چه قدر این حرفه و فضا به صبر و تحمل نیاز دارد.

درگاهی هدیه تهرانی را بازیگر مورد علاقه اش عنوان کرد و گفت: بازی ایشون در فیلم قرمز را خیلی دوست دارم، اصولا نقش های زنان با جسارت و ساختار شکن رو دوست دارم.

ماجرای ازدواج اول و دوم آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی تابحال دوبار ازدواج کرده است. ازدواج اول او یک تجربه ناموفق در کنار محمد پروین بود و همسر فعلی او اشکان خطیبی بازیگر کشورمان است.

محمد پروین همسر اول آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی سال 93 با داستان جدیدی در زندگی شخصی اش مواجه شد و آن ازدواج با پسر مشهورترین چهره فوتبالی ایران بود.

محمد پروین پسر علی پروین فوتبالیست و مربی پیشین کشورمان است که سال 93 زندگی مشترکش را با آناهیتا درگاهی آغاز کرد اما این زندگی مشترک دوام چندانی نداشت و یکسال بعد یعنی در سال 94 این زوج از هم جدا شدند.

آناهیتا درگاهی

دی ماه سال 94 بود که آناهیتا درگاهی در یک مصاحبه بعد از به کار بردن عنوان عروس علی پروین، خبر جدایی از محمد پروین را علنی کرد و از عدم ارتباط با خانواده پروین بعد از این جدایی گفت.

با رسانه ای شدن این خبر و ایجاد حواشی متعدد مربوط به ماجرای مهریه و خبرهایی که گفته میشد آناهیتا درگاهی برای مهریه خانه 300 میلیونی محمد پروین را فروخت ، محمد پروین دست به تکذیب این خبر زد و نسبت به این موضوع اظهار بی اطلاعی کرد اما چندی بعد این خبر تایید شد و به ماجرای جدایی این زوج خاتمه داد.

ازدواج آناهیتا درگاهی با اشکان خطیبی

هنوز زمان زیادی از ماجرای جدایی آناهیتا درگاهی و محمد پروین نگذشته بود که خبر ازدواج اشکان خطیبی در رسانه ها منتشر شد.آناهیتا درگاهی سال 95 پای سفره عقد با اشکان خطیبی نشست و راهی خانه بخت شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار