کد خبر : 296 / /
/

آهنگ جورچین برای طرفداران محسن چاوشی.

آهنگ محسن چاوشی به نام جورچین را می توانید در ادامه دانلود کنید.  آهنگ محسن چاوشی به نام جورچین منتشر شد. 5 آهنگ محسن چاوشی را نیز که از آهنگ های پرطرفدار است گلچین کرده ایم. آهنگ محسن چاوشی را در ادامه گوش بدهید. آهنگ محسن چاوشی به همراه ترانه را در ادامه مشاهده می کنید: 

آهنگ محسن چاوشی به نام جورچین برای طرفدارانش

آهنگ جورچین برای طرفداران محسن چاوشی

شاعر : حسین صفا / میکس و مسترینگ : امیر جمال فرد / گیتار و سه تار : کیان دارات / آهنگسازی : محسن چاوشی

آهنگ محسن چاوشی به نام گندم گون

دانلود 5 آهنگ پرطرفدار محسن چاوشی

اوایل او کارش را با جمع آوری پول به نفع زندانیان آغاز کرد و در طول حدود ۱۰ ماه بیش از ۱۰۰ زندانی با جرائم غیر عمد یا بدهکاران مختلف را آزاد کرد. در ادامه این مسیر او جمع آوری مبالغ را برای بیماران خاص و خانواده های کم بضاعت آنها آغاز کرد. بعد هم کودکان بد سرپرست و بی سرپرست را مورد توجه قرار داد.

فرقی نمی‌کند مبلغ اعلام شده از سوی این خواننده چه عددی باشد، تنها یک طرح موضوع ساده و اعلام شماره حساب کافی است تا در کمتر از ۲۴ ساعت مبلغ مورد نیاز توسط هوادارانش تامین شود.

چاوشی برای دستگیری از نیازمندان مختلف که انصافا امروز شمار کمک‌های بی حساب و کتابش به آنها از دست ما خارج شده، از نهاد و سازمان دولتی یا غیر دولتی کمک نگرفته و صرفا بر مبنای فراخوان‌های مردمی جلو می‌رود.

او هیچگاه رسانه ها را در مسیر اطلاع رسانی واسطه نکرده و جشنواره و سمینار و دورهمی های خودنمایانه برگزار نکرده است. اما گردش مالی میلیاردی که وی به نفع مستمندان ایجاد کرده شاید چندین برابر برنامه های پرسروصدای دیگر هنرمندان و نام‌آوران بوده باشد. 

 پوستر محسن چاوشی 

محسن چاوشی

هرچند این هنرمند مردمی همواره دربرابر اقداماتی که انجام داده سکوت کرده اما مردم و رسانه‌ها همواره از عملکرد خداپسندانه و خیرخواهانه وی تقدیر و تشکر کرده اند. مورد اخیر آن طرحی بود که شهاب جعفر نژاد در صفحه شخصی خودش از محسن چاوشی کشیده و آرزو کرده پهلوانانی همچون این هنرمند بیشتر و بیشتر بشوند.

محسن چاوشی اصالتی کرد تبار دارد ولی بخاطر شغل پدرش که کارمند شرکت نفت خرمشهر بود به آنجا مهاجرت کردند و محسن در خرمشهر متولد شد. او فرزند پنجم خانواده است و سه برادر و دو خواهر دارد.

محسن چاووشی و پدرش

محسن چاوشی

بعد از اشغال خرمشهر در زمان جنگ، محسن چاوشی در سن 4 سالگی به همراه خانواده اش به شهرهای کرمانشاه و مشهد مهاجرت کردند وی تا سن 14 سالگی در این شهر زندگی کرد و پس از آن به تهران آمد.

چاوشی خواننده ای که نامش با غلط املایی نوشته میشد.

محسن چاوشی با انتشار پستی در اینستاگرامش به یک غلط املایی در رابطه با نام خانوادگی اش اشاره کرد و نوشت :

آقاجان چاوشی با یک " و " لطفا !

این خواننده محبوب پاپ کشورمان، با انتشار صفحه اول شناسنامه خود در اینستاگرامش، نشان داد که تاکنون نام وی به اشتباه با دو "و" نوشته می شد در حالی که چاوشی فقط یک "و" دارد.

آغاز فعالیت حرفه ای محسن چاوشی

محسن چاوشی

محسن چاوشی پس از دریافت دیپلم حسابداری و اتمام دوره سربازی،فعالیت حرفه ای خود را در زمینه موسیقی در سال 1382 با آلبوم نفرین آغاز کرد و پس از اخذ مجوز در سال 1387 آلبوم یه شاخه نیلوفر را منتشر کرد.

 آلبوم یه شاخه نیلوفر چاوشی

از وی تا کنون بیش از 150 ترانه شنیده شده است که شامل 11 آلبوم و نیز چندین تک آهنگ است. محسن چاوشی همچنین آهنگسازی و خوانندگی ترانه های فیلم سنتوری از ساخته های داریوش مهرجویی را نیز انجام داده است.

خاطره محسن چاوشی از فیلم سنتوری

محسن چاوشی دربارهٔ نحوهٔ ضبط صدایش برای آهنگهای فیلم سنتوری می گوید:«چاره ای جز این نداشتم که در خانه و در یکی از اتاق هایمان کار ضبط را انجام بدهم. به کمک مادرم یک پتو را با میخ به جلوی پنجره زدیم و دیوارها را هم با پتو پوشانیدم تا صدا نپیچد. مادرم از اتاق بیرون رفت و با یک پتو از بیرون، در اتاق را پوشاند. خودم هم از این طرف در، یک پتو آویزان کردم تا بتوانم در نهایت فضایی را در اختیار داشته باشم که در آن بشود وکال گرفت. بعد از همه این ماجراها، پتو را کشیدم روی سرم و در همان شرایط خواندم و همه وکال را ضبط کردم. از زیر پتو که بیرون آمدم، «علی سنتوری» به دنیا آمده بود. همان نسخه هم نهایی شد و پخش شد».

تیتراژ فیلم سنتوری با صدای محسن چاوشی

چاوشی همچنین یک قطعه برای تیتراژ پایانی فیلم سینمایی لامپ 100 به کارگردانی سعید آقاخانی خواند.

 محسن چاوشی خواننده ترانه های سریال شبکه خانگی شهرزاد ساختهٔ حسن فتحی می باشد.

ترانه های محسن چاووشی برای سریال شهرزاد

فصل اول

1) آهنگ به رسم یادگار

2) آهنگ همخواب

3) آهنگ کجایی

4) آهنگ دیوونه

5) آهنگ شهرزاد

6) آهنگ افسار

7) آهنگ ماه پیشونی

8) آهنگ خداحافظی تلخ

فصل دوم

9) آهنگ فندک تب دار

10) آهنگ هوام دوباره پسه

11) آهنگ کاش ندیده بودمت

محسن چاوشی

شایعات درباره کنسرت محسن چاووشی

از زمان پخش نخستین آلبوم او «نفرین» تا به امروز، شایعات زیادی مبنی بر برگزاری کنسرت توسط چاوشی شنیده شده است و عده ای هم دست به سوء استفاده هایی این چنینی در این زمینه کرده اند

علت لغو کنسرت های محسن چاووشی

محسن چاوشی پس از کسب مجوز و در آستانه انتشار دومین آلبوم رسمی خود، در اردیبهشت سال 1388 طی نامه ای به هوادارانش اعلام کرد که در حال جمع کردن بند و نوشتن پارت است و کنسرتی بعد از پخش آلبوم «ژاکت» برگزار خواهد کرد، اما بعد از گذشت مدتی از آن زمان و انتشار آلبوم این اتفاق رخ نداد و تاکنون نیز رخ نداده است. گفته می شد تا چندی پیش «شهاب اکبری» مسئول جمع کردن گروه برای چاوشی بود که احتمال دارد پیش از او فرد دیگری مسئولیت این کار را بر عهده داشته است. در حال حاضر نیز شایعه شده است که با بهروز صفاریان برای جمع بندی پارت کنسرت به مشارکت پرداخته است.

چاووشی چرا کنسرت برگزار نمی کند

شاید هیچ خواننده مطرحی پیدا نشود که با گذشت 10 سال از مطرح شدن نام و فعالیتش، کنسرتی برگزار نکرده باشد. همین امر باعث شده عده ای بگویند چاوشی توان اجرای زنده را ندارد، اما خود او گفته بهتر از هر کسی در اجرای زنده مهارت دارد. در اردیبهشت 1394، چاوشی در مصاحبه ای دربارهٔ عدم برگزاری کنسرت گفت:«در ایران کنسرت بیشتر شبیه جنگ شادی است تا کنسرت موسیقی، برف شادی می زنند و یکباره از توی جعبه در می آیند و روی سن ظاهر می شوند. صدابردار خوب هم که نداریم. برای همین در اغلب کنسرت ها نه هارمونی وجود دارد، نه آن صداهایی که لازم است مخاطب موسیقی از سازها بشنود و صدابرداری شود. فقط یک کار باری به هر جهت ارائه می دهند که من اهلش نیستم.»

محسن چاوشی 

محسن چاوشی

اجرای زنده

عده ای او را به استفاده از ابزارالات موسیقی برای جلوه دادن به صدایش متهم کردن که نمیتواند اجرای زنده داشته باشد. شهرام آذر در برنامه استیج به وی تاخت و گفت او نمی تواند زنده بخواند، بعد از این صحبت ها چاوشی با انتشار ویدیویی نشان داد صدای او در آهنگ هایش واقعی و بدون هیچ ابزاری بوده است.

محسن چاوشی تاکنون، به صورت تمرینی دو ترانه زخم زبون و خاکستر را به صورت زنده اجرا و ضبط کرده است. محسن چاوشی در تیرماه سال 1395 برای اولین بار قسمتی از قطعه متاسفام برات را به صورت زنده اجرا و در صفحه اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

محسن چاووشی در کنسرت مهدی یراحی

محسن چاوشی برای اولین بار در طول سال های فعالیت خود، در میان مردم و در کنسرت مهدی یراحی در سال 92 به عنوان مهمان حضور پیدا کرد. اگرچه تا پیش از این گفته می شد، محسن چاوشی چند بار به شکلی پنهانی به کنسرت های خوانندگان مختلف رفته است.

محسن چاوشی

 ترانه شناسی محسن چاووشی

آلبوم ها محسن چاووشی

1383 نفرین آلبوم

1384 خودکشی ممنوع

1384 لنگه کفش

1385 متأسفم

1386/1390 سنتوری

1387 یه شاخه نیلوفر

1388 سلام آقا

1388 ژاکت

1389 هشت

1389 حریص

1390 خاص

1390 پرچم سفید

1390 دلصدا

1391 من خود آن سیزدهم

1393 من و ما

1393 پاروی بی قایق

1395 امیر بی گزند

1396 ابراهیم

تیتراژ های سینمایی و تلویزیونی محسن چاوشی

خواننده و آهنگساز ترانه های سریال شهرزاد3 اثر حسن فتحی در سال 1397-1396

خواننده و آهنگساز ترانه های سریال شهرزاد 2 اثر حسن فتحی در سال 1396

خواننده و آهنگساز ترانه های سریال شهرزاد1 اثر حسن فتحی در سال 1394

خواننده و آهنگساز ترانه های فیلم سنتوری اثر داریوش مهرجویی در سال 1386

بید بی مجنون تیتراژ فیلم سینمایی لامپ 100 کاری از سعید آقاخانی در سال 1393

لباس نو ویژه برنامهٔ تحویل سال نو از شبکه دو سیما در 29 اسفند سال 1390

واسه آبروی مردمت بجنگ برنامه پشت صحنه از شبکه سه سیما در سال 1391

زندگی برنامه زندگی و تحصیلات عالی از شبکه سه سیما در سال 1391

مادر برنامه مهربانو از شبکه سه سیما در ایام نوروز سال 1394 

جوایز چاوشی 

در هفتمین دورهٔ جشنوارهٔ بین المللی «کرافیلم» در کراچی، پاکستان جایزه بهترین موسیقی متن فیلم به محسن چاوشی و اردوان کامکار برای فیلم سنتوری رسید.

در جشنوارهٔ «حافظ»، جایزهٔ بهترین موسیقی متن فیلم به محسن چاوشی برای فیلم سنتوری رسید.

در نخستین جشنواره سالانه موسیقی ما، در بخش مردمی، جوایز بهترین آهنگسازی پاپ، بهترین آلبوم پاپ (من خود آن سیزدهم)، بهترین ترانهٔ پاپ (غلط کردم غلط)، بهترین کاور آلبوم (کاور آلبوم من خود آن سیزدهم) و بهترین تیتراژ (واسه آبروی مردمت بجنگ، به همراهی فرزاد فرزین)، به محسن چاوشی تعلق گرفت.

برندهٔ تندیس بهترین قطعهٔ پاپ خارج از آلبوم موسیقی (برای قطعه «چشمهٔ طوسی»)، بخش کارشناسی، از سومین جشنوارهٔ سالانهٔ موسیقی ما در سال 1393

در اختتامیه سی و دومین «جشنواره موسیقی فجر» جایزه باربد بهترین آلبوم موسیقی پاپ به آلبوم «امیر بی گزند» محسن چاوشی تعلق گرفت.

محسن چاوشی 

محسن چاوشی

زندگی شخصی محسن چاوشی و همسرش

محسن چاووشی در سال 1388 با اسپاکو یوسفی ازدواج کرد و در حال حاضر صاحب فرزند پسری به نام زانکو چاوشی می باشد.

مصاحبه با محسن چاووشی

کم مصاحبه هم بودید، از همان انگشت شمار گفتگوی چند خطی هم بوی ادعایی به مشام نمی رسید. آرام بودید برخلاف جنس موسیقی که داشتید...

در ابتدای کارتان نسخه دیگری از کارهای آلبوم «نفرین» بیرون آمد که اسم و رسم چاووشی و دست اندرکاران آلبوم اول ترانه گفته می شد...

- بله دقیقا. به من مجوز نمی دادند و طبیعتا نمی توانستم کارم را با شناسنامه منتشر کنم. پس تصمیم گرفتم برای این که ثابت کنم این ترانه ها را من ساخته و خوانده ام این کار را انجام بدهم. بعد از من هم این کار باب شد که خواننده ها آهنگساز، خواننده و تنظیم کننده را اول ترانه می گفتند به خاطر اینکه دیگر کسی کار کس دیگر را به اسم خودش منتشر نکند.

چرا مردم کمتر از خواننده های دیگر زیرزمینی آن زمان؛ از شما تصویری می دیدند؟

- خب من آن زمان مجاز نبودم. عکس هایی از من در محیط اینترنت وجود داشت اما اینترنت و ... به شکل امروزی همه گیر و قوی و در دسترس نبود. یکسری عکس های شخصی از من منتشر شد که واقعا به خواست و علاقه من نبود.

غیر از موسیقی چه می کردید؟ در واقع امرار معاش از کجا بود؟

- هیچ جا. وضع مالی خوبی نداشتم. چند وقت کوتاهی که در استودیوی رضا فوادیان کار کردیم، همسایه ها شکایت کردند. حیاط مشترک با همسایه ها بود و به خاطر این طور چیزها رفتند شکایت کردند و شهرداری هم آمد و استودیو را خراب کرد. استودیوی توی خیابان سرباز در میدان سپاه بود و بعد از اینکه استودیو را خراب کردند، وسایل پیش رضا ماند. در واقع قرار بود که من توی این استودیو روی آلبوم بعدی کار کنم. خواهر رضا سرمایه گذار کار بود و حدود 4 میلیون بابت این استودیو هزینه کرد. البته من قبل تر با آنها شرط کرده بودم که اگر آلبومم باز مجوز نگرفت شما هم مثل آن دوستان نروید و شکایت کنید. در نهایت آنجا هم داستانش اینطور شد و شهرداری زد خرد و خاکشیرش کرد. باز هم خودم ماندم و خودم بدون اینکه چیزی داشته باشم. دومین آلبوم هم به بن بست خورد.

ماجرای عشقی هم داشتید؟

- نه. من ماجرای عشقی خاصی نداشتم اما همیشه آماده عاشق شدن بودم ولی اینکه خیلی ها می گویند فلانی زخم خورده از عشق بوده یا حتما کسی بلای عاطفی سرش آورده که اینطور غمگین و پرسوز می خواند؛ اصلا صحت ندارد. معشوقه ای وجود نداشت و من اگر می خواندم اتفاقا درباره فقدان این معشوقه بود. معشوقی که خیالی بود یا ... اما خب به هر حال گهگاهی هم ارتباط های زودگذری شکل می گرفت ولی اصلا اینطوری نبودند که بخواهد تاثیر مستقیمی روی من داشته باشند یا من برای کس خاصی اینها را خوانده باشم.

- مگر الان مدعی چیزی هستم؟ کسی دنبال این جریانات می رود که شغلش این است. یعنی خواننده است و می خواهد مدام خودش را پرزنت کند، کنسرت بگذارد و ... که در نهایت دیده شود. همان اول هم به شما گفتم؛ من فقط و فقط برای اینکه خودم را خالی کنم موسیقی ساختم و خواندم.

امکانش را به صورت کامل داشتید و دارید. می توانستید یک سوپراستار به تمام معنی باشید که مردم هر جا شما را ببینند دورتان را بگیرند و امضا و ... خیلی راحت می توانستید مثل خیلی ها آدم مشهوری شوید که مردم چهره تان را حتی بیشتر از اسم تان بشناسند.

- سوپراستار بشوم که در نهایت چه اتفاقی بیفتد؟ فروتنی هم نمی کنم و شما می دانی که از این اخلاق ها ندارم. خیلی صادقانه حرف می زنم. می خواهم بپرسم که این شهرت بیش از حد و به قول شما سوپراستار شدن به

چه دردمی خورد؟ با آن می توانستم چه کاری انجام بدهم؟

یعنی شهرت ناگهانی که درباره اش حرف زدیم هم باعث نشد که فضای تان عوض شود و سرخوشانه بپرید وسط خوشبختی و عالم شهرت؟

- این شهرت ناگهانی خیلی سریع برایم تمام شد. شاید نهایتا شش ماه برایم جذابیت داشت. سریع برایم ریخت. نمی دانم چرا.

برگردیم به سال های گذشته... اولین کیبورد را کی خریدید؟

- همیشه دوست داشتم یک کیبورد خوب داشته باشم. بعد از آن کیبوردی که دوستان هم محلی ام از من پس گرفتند، روز به روز کیبوردهای جدیدتری به بازار می آمد. یک سیستم جدیدی بعدتر آمد به اسم VCD که همان کابلی بود که مشهد در به در دنبالش می گشتم. امروز بیشتر از VCD استفاده می کنم. سیستمی که فقط دیتا انتقال می دهد و نه صدا. زمانی که به شرایط مطلوب رسیدم کیبورد و اینها از مد افتاده بود.

اولین بار کی ذوق کردید؟ ذوق به معنی واقعی.

- اولین باری که خیلی ذوق کردم... اصلا ذوق نکردم. هیچ چیز ذوق زده ام نمی کند.

اولین بار که خانواده صدای تان را در قالب یک آلبوم موسیقی شنیدند چه اتفاقی افتاد؟ برخورد خانواده چطور بود؟

- یادم نیست که چه گفتند چون اوایل فقط توی خانه کار می کردم و طبیعتا فقط مادرم توی خانه بود و می شنید که موزیک می سازم و تمام آهنگ هایی که بعدها به عنوان آلبوم منتشر شد را مادرم از قبل شنیده بود. وقتی آلبوم اولم پخش شد، مادرم رفته بود پیش برادرهایم بلژیک. هم مهرداد وهم فرهاد بلژیک هستند. مادرم از خانه مهرداد رفته بود به فرهاد سری بزند که فرهاد آلبوم را دانلودمی کند و برای مادرم می گذارد و اینطور که مادرم می گوید، فرهاد اولین بار صدای من را با همان ترانه «نفرین» می شنود و گریه می کند. چند روز بعد که با فرهاد صحبت می کردم می گفت:«این خیلی قشنگه. اصلا باورم نمی شه که تو این کار رو کردی» و کلی تشویقم کرد.

خواهرهایم هم به هر صورت کارهایم را می شنیدند. رابطه چندانی با خانواده ام نداشتم. یعنی خیلی دم دست شان نبودم. مدام دنبال کارهای خودم بودم و آنها هم از طریق اینترنت متوجه شدند که معروف شده ام. مادرم خیلی خوشحال بود از این قضیه، پدرم هم همینطور؛ اما به هر صورت مرد است و سعی می کرد خوشحالی اش را به روی خودش نیاورد اما حالا از این که توی فامیل و همسایه و آدم ها از من حرف می زنند افتخار می کند. خیال شان بالاخره از من راحت شد که راهم را پیدا کرده ام. همیشه به خاطر وضع درس و شکل زندگی ام نگران بودند و حالا خیال شان راحت است.

آن زمان پیشنهاد خاص و وسوسه کننده ای نداشتید؟

- چرا خیلی زیاد. به هر صورت کنسرت خیلی درآمدزاست و بیشتر پیشنهادهایی که داشتم پیرامون همین مسئله کنسرت بود. پیشنهادهای سینمایی هم داشتم.

محسن چاوشی 

محسن چاوشی

همکاری تان با سریال شهرزاد از کجا شکل گرفت؟

- «شهرزاد» شاید یکی از کامل ترین نمونه هایی است که می توانم به عنوان مصداقی برای جواب هایی که به سوال اول تان دادم باشد. شهرزاد را بسیار دوست دارم. همان اول که سناریو فیلم را خواندم حس کردم کار با شخصیت و آبروداری است و با فیلم های دیگر در این ژانر فرق دارد. ضمن اینکه قبلا هم به این نکته اشاره کردم که دوستی من با محمد امامی و رابطه بسیار خوبی که بین ما به عنوان دو دوست برقرار است باعث شد بیشتر به این پروژه اعتماد کنم. این پروژه ها اگر خروار خروار پول هم پشت شان باشد، اگر همدلی درست و اصولی در فضای آن وجود نداشته باشد، هیچ تضمینی مبنی بر موفقیت در آنها وجود ندارد. تمام جذابیت های سینمایی این اثر یک طرف و تیم سازنده اش هم یک طرفِ این جذابیت های دوست داشتنی هستند. به هر صورت این اتفاق افتاد و امیدوارم ماحصل آن خوب شده باشد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار