کد خبر : 6022 / /
/

ساعد سهیلی متولد سال 1366 می باشد

ساعد سهیلی هنرپیشه مشهور ایرانی متولد 1366 است. ساعد سهیلی فرزند سعید سهیلی کارگردان معروف ایرانی است. ساعد سهیلی متولد مشهود است و از سال 1380 بازیگری را شروع کرده است. ساعد سهیلی یک برادر به نام سینا مهراد (سینا سهیلی) دارد که بازیگر مشهوری است. ساعد سهیلی چند سالی است با گلوریا هاردی بازیگر فرانسوس سریال کیمیا ازدواج کرده است.

ساعد سهیلی در چمن سبز 

ساعد سهیلی

اختلاف سنی ساعد سهیلی با همسرش

ساعد سهیلی بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان شهریورماه 93 ازدواجش با گلوریا هاردی را علنی کرد و با مراسمی راهی خانه بخت شد. گلوریا هاردی بازیگر ایرانی و فرانسوی سریال کیمیا همسر ساعد سهیلی است و این زوج هنرمند چند سالی است که زندگی مشترک بی حاشیه ای دارند.

ساعد سهیلی این روزها با فیلم اتاق تاریک در سینماها است و در این فیلم ایفاگر نقشی متفاوت شد که در زندگی مشترکش با گلوریا هاردی هم تجربه آن را داشت.

اشاره ساعد سهیلی به اختلاف سنی اش با همسرش گلوریا هاردی

بعد از اکران فیلم اتاق تاریک و صحبت های زیادی که درباره این فیلم و داستانش وجود داشت ، ساعد سهیلی در یک گفتگو درباره داستان این فیلم صحبت کرد و در میان صحبت هایش به اختلاف سنی با همسرش اشاره کرد.

صحبت های ساعد سهیلی درباره فیلم اتاق تاریک و اختلاف سنی با همسرش

ساعد سهیلی در این گفتگو که بخشی از آن را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت ، گفت : اصولا من فیلمی را کار میکنم که دغدغه ای در آن ببینم ، اتاق تاریک یکی از آن کارها بود. به نظر من بدترین کار اینه که حرف نزنیم ، بی آبرویی میشه و این چیزا .... خوشحالم که وزارت ارشاد اجازه اکران این فیلم رو داد .

ساعد سهیلی ادامه داد :من با خانومم اختلاف سنی دارم و اینجا هم در این فیلم این اختلاف سنی وجود داشت . من خیلی از افرادی که این اتفاق براشون افتاده رو درک میکنم و میدونم که خاطرات تلخ گذشته براشون تکرار میشه اما این فیلم نگاه دغدغه مند دارد.

ساعد سهیلی با همسرش گلوریا هاردی

ساعد سهیلی و همسرش

ساعد سهیلی با همسرش گلوریا هاردی شهریورماه سال 93 زندگی مشترک را آغاز کرد.

ساعد سهیلی و همسرش

گلوریا هاردی ملیتی ایرانی فرانسوی دارد و با بازی در سریال کیمیا در نقش آزاده در میان مردم شناخته شد. این زوج اختلاف سنی حدودا 6 ساله ای با هم دارند و خانم بازیگر شش سال از همسرش بزرگتر است.

ساعد سهیلی در نمایی از فیلم اتاق تاریک

ساعد سهیلی

اتاق تاریک فیلمی به کارگردانی روح الله حجازی است که درباره دغدغه های زندگی مشترک و مشکلات کودکان است .

بازی ساعد سهیلی در فیلم اتاق تاریک

ساعد سهیلی و ساره بیات زن و شوهری فیلم اتاق تاریک هستند که با هم اختلاف سنی چند ساله ای دارند و در پی مشکلی که برای کودکشان رخ میدهد با مسائل جدیدی در زندگی مشترک روبرو میشوند.

ساعد سهیلی و ساره بیات در اتاق تاریک

ساعد سهیلی

بازیگرانی چون ساره بیات، ساعد سهیلی، محمد امامی، امیررضا رنجبران، مروارید کاشیان، ژیلا دایی، رضا احمدی و بازیگر خردسال؛ سید علیرضا میرسالاری در فیلم اتاق تاریک به ایفای نقش پرداخته اند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.