کد خبر : 608 / /
/

این مجموعه داستان دو مامور امنیتی به نام‌های کمال (حمیدرضا پگاه) و افشین (امین زندگانی) را روایت می‌کند که یکی مسئول تیم ضد تروریستی و دیگری مسئول تیم مبارزه با مفاسد اقتصادی و پولشویی است. کمال طبق اخبار واصله مطلع می‌شود قرار است تیم‌های تروریستی داعش عملیات‌هایی را در ایران به راه بیندازند. کمال و تیمش با اطلاعاتِ دریافتی از خارج از کشور به ردزنی یکی از نیروهای داعش میپردازند شد تا از طریق او بتوانند رابطش در تهران را شناسایی کنند. رفته رفته طی این ماجرا دو پروندهٔ پیچیدهٔ تروریستی و اقتصادی به هم گره می‌خورد.

سریال خانه امن مجموعه ی تلویزیونی در ژانر جنایی سیاسی و امنیتی است سریال خانه امن به کارگردانی احمد معظمی و نویسندگی حسین تراب نژاد است سریال خانه امن این مجموعه نخستین بار از شبکه ی یک سیما از آبان 99 تا به امروز  نیز پخش شده است سریال خانه امن این مجموعه از دو مامور امنیتی به نام حمیدررضا پگاه و امین زندگانی که یکی مسئول تیم ضد تروریستی است و دیگری مسئول تیم مبارزه با مفاسد اقتصادی و پولشویی است سریال خانه امن نمایش های مشابه آن را می توان سریال گاندو ترور خاموش و سارق روح خواند. 

 

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار