کد خبر : 996 / /
/

بهاره رهنما هنرپیشه معروف ایرانی در برنامه شام ایرانی جملاتی را به زبان آورد که واکنش‌های زیادی را در پی داشت. او رو به مهمان‌ها گفت: «دخترای امروزی سر و وضعشون نیکول کیدمنه، طرز فکرشون لر.»

 پس از اینکه حرف‌های او در فضای مجازی وایرال و با انتقادات زیادی همراه شد، بهاره رهنما با ضبط پیامی ویدئویی و انتشار آن در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «فعالان عزیز لر: از خدمات شما و دغدغه هایتان برای مردم غیور کشورمان آگاهم بار دیگر بر خود می‌دانم که مشخصا عرض کنم: در شام ایرانی من به قدمت فیلم «دختر لر» اولین فیلم ایرانی ناطق در قیاس با فیلم‌های بازیگران امروزی اشاره کردم آنهم در بخش نمایشی کار و در نقش یک خواهر شوهر عصبی!

بهاره رهنما عذرخواهی کرد

بهاره رهنما

و اگر اسم این قدیمی‌ترین فیلم ایرانی هر چیزی بود ملاک من همان اسم بود و خداوند را شاهد می‌گیرم که هیچ اشاره‌ای به قومیت نداشتم شما عزیزان هم اگر عجول نبودید و شام ایرانی ما را تا قسمت آخر میدید متوجه می‌شدید که من اصلا به بهانه حمایت از یک بانوی لر که قربانی سوختگی در یک نزاع فامیلی شده بود در این برنامه شرکت کردم!

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار