کد خبر : 10859 / /
/

ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با تحقیقات میدانی و پلیسی موفق به شناسایی عامل تیراندازی ها و به آتش کشیدن درب منازل شهروندان خرمشهری شدند.

پسری که با تحریک مادر مجرد و کینه ایش اقدام به تیراندازی وآتش زدن چند خانه کرده بود دستگیرشد.

سرهنگ واحد مظفری سرپرست پلیس شهرستان خرمشهر اظهار کرد: به دنبال تیراندازی و به آتش کشیدن  درب چند منزل و آواره شدن ونقل مکان کردن 5خانواده در شهرستان خرمشهر شناسایی و دستگیری عامل یاعاملین این تیراندازی به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت واطلاعات عمومی این شهرستان قرار گرفت.

مادر مجرد پسر جوانش را فریب داد

 وی افزود: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با تحقیقات میدانی و پلیسی موفق به شناسایی عامل  تیراندازی ها و به آتش کشیدن درب منازل شهروندان خرمشهری شدند.

 و در یک عملیات پلیسی پس از نیابت قضایی متهم را در یکی از شهرهای همجوار خرمشهر در مخفیگاهش  دستگیر کردند.

  متهم در بازجویی های فنی به چندین فقره تیراندازی و به آتش کشیدن درب منازل اعتراف کرد متهم علت کارهایش را اختلافات قبلی و خانوادگی مادرش با قربانیان اعلام کرد واینکه وی به تحریک مادرش دست به این کارهای مجرمانه زده است.

  متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده قضایی، تحویل مرجع قضایی شد.

لازم به ذکر است سال گذشته 27نفر به اتهام سرقت مسلحانه در خرمشهر دستگیر شدند که تمامی این27نفر باقرار وثیقه یا کفالت از زندان آزاد شدند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.