کد خبر : 4592 / /
/

وریا غفوری متولد 29 شهریور 1366 در سنندج ، بازیکن فوتبال اهل ایران است.

وریا غفوری سابقه بازی برای پاس تهران، پاس همدان، شهرداری تبریز، نفت تهران ،سپاهان اصفهان و استقلال را دارد. وریا غفوری در ژوئیه ۲۰۱۴،  قرارداد دو ساله با باشگاه فوتبال سپاهان اصفهان امضا کرد. وریا غفوری در آغاز فصل نقل و انتقالات تابستانی ۹۶–۱۳۹۵ با عقد قراردادی دو ساله به تیم استقلال تهران پیوست. وریا غفوری اولین گل فصل خود و استقلال را در فصل جدید در هفته اول مقابل مس رفسنجان زد. وریا غفوری متأهل است.

تصویری از وریا غفوری و همسرش را مشاهده می کنید.

وریا غفوری

وریا غفوری متولد 29 شهریور 1366 در سنندج ، بازیکن فوتبال اهل ایران است.

زندگینامه وریا غفوری و همسرش

نام اصلی : وریا غفوری

القاب : ببر کُرد کوهستان

متولد : 29 شهریور 1366 سنندج

زمینه فعالیت : فوتبال

پیشه : فوتبالیست

پست : دفاع راست

مدرک تحصیلی :

سالهای فعالیت : 1382 تاکنون

قد : 178 سانتی متر

همسر : مونا اردلان

فرزندان : رادین و بارین

وریا غفوری متولد 29 شهریور 1366 در سنندج ، بازیکن فوتبال اهل ایران است.در اصل متولد 26 آبان 1366 است که به خاطر مدرسه رفتن پیش از هفت سالگی شناسنامه اش 29 شهریور 1366 صادر شده ، پست تخصصی وریا دفاع راست است ، به ببر کُرد کوهستان معروف است.سه خواهر دارد که نام دوتای آنها شادی غفوری و شتاو غفوری دارد.

وضعیت ازدواج و همسر وریا غفوری

وریا غفوری با مونا اردلان ازدواج کرده و یک پسر بنام رادین و یک دختر بنام بارین دارد.

وریا غفوری

وریا غفوری و همسرش مونا اردلان و فرزندانش

رادین به معنای رادمرد ، بخشنده و جوانمرد است. همیشه دوست داشتم نامی را برای فرزندم انتخاب کنم که بااصالت باشد و معنای زیبایی داشته باشد. رادین نامی بود که من و همسرم برای پسرمان انتخاب کردیم. رادین انتخاب هر دوی ما بود و ازبین گزینه های مختلفی که برای نام فرزندمان داشتیم این اسم بیشتر نظرمان را جلب کرد و در نهایت رادین را به عنوان نام پسرمان انتخاب کردیم.

رادین پسر وریا غفوری در مدرسه فوتبال استقلال مشغول فعالیت است و یک استقلالی متعصب است.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار