کد خبر : 6670 / /
/

اعضای کانون مشوقین دو تیم استقلال و پرسپولیس هم اکنون در ورزشگاه ازادی مشغول آماده‌سازی جایگاه‌های دو تیم هستند

بازی بزرگ دربی 1400 در راه است. آماده سازی جایگاه دو تیم استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برای بازی دربی 1400 زمان دقیق بازی دربی 1400 جام حذفی پنج شنبه 24 تیر ماه می باشد .دربی 1400 پرسپولیس و استقلال در جام حذفی. برای اطلاعات بیشتر از بازی دربی 1400 می توانید سایت خبر روز را دنبال کنید 

دربی 1400

دربی 1400

اعضای کانون مشوقین دو تیم پرسپولیس و استقلال از ساعت ۷ صبح امروز در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده‌اند.

اعضای کانون مشوقین دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از ساعت ۷ صبح امروز در مجموعه ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده و مشغول آماده‌سازی سکوها و نصب بنرها و پرچم‌های طراحی شده برای بازی بزرگ دربی هستند.

بازی بزرگ دربی در راه است

کانون هواداران استقلال برای بازی فردا یک پرچم بسیار بزرگ با طراحی خاص در نظر گرفته است. در این پرچم یک ببر همراه دو ستاره و لوگوی باشگاه استقلال طراحی شده که در قسمت جنوبی ورزشگاه در حال نصب است.

حدود ۴۵ نفر از کانون مشوقین استقلال درحال‌حاضر مشغول آماده‌سازی سکوهای مخصوص به خود هستند.

طرح هواداران پرسپولیس در بازی دربی

کانون هواداران پرسپولیس برای این بازی با توجه به هجمه شدیدی که علیه یحیی گل محمدی شکل گرفته، بنر بزرگی را از یحیی گل محمدی همراه بازیکنان و البته لوگوی باشگاه پرسپولیس در طبقه دوم روبه‌روی جایگاه نصب کرده است.

بازی دربی / تماس یحیی گل محمدی با مدیر کانون هواداران پرسپولیس

یحیی گل محمدی پس از اطلاع از بنر اختصاصی که هواداران پرسپولیس برای او تهیه کردند، با مدیر کانون هواداران باشگاه تماس گرفت و از او خواست تصویر اختصاصی او را برداشته و بیشتر بنرها و پرچم‌های بازیکنان روی سکوها نصب شود اما مدیر کانون هواداران پرسپولیس تاکید کرد با توجه به هجمه‌ای که اخیرا از سوی صدا و سیما علیه او شکل گرفته، همه هواداران دوست دارند این گونه حمایت خود را از سرمربی شان به نمایش بگذارند.

به هر روی قرار است عکسی از یحیی گل محمدی همراه تصویر بازیکنان و هم چنین لوگوی باشگاه پرسپولیس در قسمت شمالی ورزشگاه و همین طور طبقه دوم ورزشگاه (روبه‌روی جایگاه) نصب شود.

روبه‌روی جایگاه در اختیار تبلیغات سازمان لیگ

باز هم مثل بیشتر بازی‌های بزرگ هیچ کدام از دو تیم حق نصب بنر و پرچم روی سکوهای روبه‌روی جایگاه در طبقه اول را ندارند چرا که این بخش به تبلیغات سازمان لیگ اختصاص پیدا کرده است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.