کد خبر : 12692 / /
/

در پی اعلام گزارشی به مرکز فوریت های 110استان مبنی بر گم شدن کودک 50 روزه ای از داخل خانه ای در شهرستان آشتیان موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

 

معاون فرهنگی اجتماعی از قتل کوک ۵۰ روزه توسط مادر خود در شهرستان آشتیان خبر داد.

سرهنگ "محمود خلجی" با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام گزارشی به مرکز فوریت های 110استان مبنی بر گم شدن کودک 50 روزه ای از داخل خانه ای در شهرستان آشتیان موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

قتل نوزاد 50 روزه در آشتیان

وی افزود: با حضور ماموران انتظامی در محل پدر کودک اذعان کرد که ساعت 7 صبح از خانه خارج و به محل کار رفتم و پس از اینکه ساعت 11 به خانه برگشتم همسرم ابراز نگرانی کرد که برای خرید به خارج از خانه رفته و به دلیل باز بودن در پس از بازگشتن کودک 50 روزه ام مفقود شده است.

این مقام انتظامی اظهار داشت:بلافاصله ساعتی پس از اعلام مفقودی کودک با توجه به اظهارات ضد و نقیض مادر وی به عنوان مظنون اصلی دستگیر و در بازجویی های پلیس به قتل کودک 50 روزه خود اعتراف کرد و گفت: پس از قتل ، جسد کودک را به باغ های اطراف آشتیان انتقال و پنهان کرده است.

سرهنگ خلجی با اشاره به کشف جسد کودک در اطراف شهرستان آشتیان خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.