کد خبر : 15281 / /
/

عکسی از مهدی پاکدل با یوسف تیموری و علی جعفری در جزیده کیش مشاهده می کنید که مربوز به نوروز 1401 است.

مهدی پاکدل در سال ۱۳۸۹ با بهنوش طباطبایی (بازیگر سینما و تلویزیون) ازدواج کرد. مهدی پاکدل در سال ۱۳۹۵ بعد از شش سال زندگی مشترک هم از یکدیگر جدا شدند. مهدی پاکدل در فیلم مصائب شیرین در سال ۱۳۸۵ با بهنوش آشنا شدند.  مهدی پاکدل در حال حاضر با خانم رعنا آزادی ور زندگی می کند. عکسی از مهدی پاکدل با یوسف تیموری و علی جعفری در جزیده کیش مشاهده می کنید که مربوز به نوروز 1401 است.

مهدی پاکدل

وی در آبان ماه ۹۹ با رعنا آزادی ور بازیگر فیلم مارمولک و خانه دختر ازدواج کرد و عکس های دو نفره این زوج را عاطفه رضوی منتشر کرد.

مهدی پاکدل از چه زمانی شروع کرد؟

از نوجوانی وارد عرصه هنر شده و با کوچ به تهران، ابتدا کارش را با تدوین شروع کرد.

اولین بازی خود را در سال ۱۳۷۶ با نمایشی بنام جنبش انفیه در کلکته شروع کرد و بعد از آن نمایش های زیادی را روی صحنه اجرا کرد.

در سال ۱۳۷۹ با فیلم سینمایی آبی وارد سینما شد.

مهدی پاکدل

شهرت مهدی پاکدل در تلویزیون

اولین کار تلویزیونی در سریال با من بمان در سال ۸۱ بود، اما با بازی در سریال اولین شب آرامش و ستایش به شهرت رسید.

وی تاکنون در سریال ها و فیلم هایی چون ماجرای نیمروز و چهارراه استانبول ،تنگه ابوقریب، کیمیا، ما چند نفر و ….بازی کرده است.

مهدی پاکدل در عرصه خوانندگی و مدلینگ

پاکدل به تازگی وارد عرصه مدلینگ شده و با برند های معروف در زمینه تبلیغات همکاری دارد

از سال ۹۴ وارد عرصه موسیقی شده و کارش را ابتدا با دکلمه و سپس خواندن چند قطعه موسیقی و خوانندگی آهنگ ادامه داده است‌ .

مهدی پاکدل

آثار سینمایی مهدی پاکدل

تبلیغ

چهارراه استانبول (۱۳۹۶)

تنگه ابوقریب (۱۳۹۶)

نرگس مست (۱۳۹۵)

خانه کاغذی (۱۳۹۵)

ماجرای نیمروز (۱۳۹۵)

بن‌بست وثوق (۱۳۹۵)

محمد رسول‌الله (۱۳۹۴)

گاهی (۱۳۹۴)

فردا (۱۳۹۲)

تمشک (۱۳۹۲)

آزاد راه (۱۳۸۹)

بدون اجازه (۱۳۸۹)

دایره زنگی (۱۳۸۶)

مخمصه (۱۳۸۶)

مصائب دوشیزه (۱۳۸۵)

شبانه (۱۳۸۴)

ماجراهای اینترنتی (چای نت) (۱۳۸۳)

ماهی‌ها عاشق می‌شوند (۱۳۸۳)

آبی (۱۳۷۹)

سریال های تلویزیونی

مروارید سرخ (شاپور قریب و مسعود رسام، ۱۳۸۳)

خاموشی دریا (حسین عاطفی، ۱۳۸۴)

ما چند نفر (فیاض موسوی، ۱۳۸۵)

بی‌گناهان (احمد امینی، ۱۳۸۶)

ستایش (سعید سلطانی، ۱۳۸۹)

کیمیا (جواد افشار، ۱۳۹۴)

زندگینامه مهدی پاکدل

مهدی پاکدل متولد ۱۰ تیر  ۱۳۵۹ در اصفهان است . او دانشجوی انصرافی رشته گرافیک دانشگاه آزاد، واحد تهران مرکز است. و کوچکتر حسین پاکدل نویسنده، مجری و کارگردان ایرانی است. عاطفه رضوی همسر برادر مهدی پاکدل نیز از بازیگران معروف سینما و تلویزیون میباشد.

مهدی پاکدل در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۳۸۹ با بهنوش طباطبایی (بازیگر سینما و تلویزیون) ازدواج کرد.

مهدی پاکدل

بهنوش طباطبایی متولد سال ۱۳۶۰ در شهر تهران است. او که رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد خوانده به دلیل علاقه به بازیگری وارد این حرفه شد. اولین نقش آفرینی خانم طباطبایی در سریال کوی دامون در دهه هشتاد بود. البته بیشتر مخاطبان او را با بازی اش در سریال مسافری از هند (در نقش کتی) به یاد دارند که با فرزاد حسنی همبازی بود

 

مصاحبه ای با مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی درباره  ازدواجشان

مهدی پاکدل می گوید آشنایی آنها سر ساخت فیلم «مصائب دوشیزه» اتفاق افتاده و او عاشق خنده های بهنوش طباطبایی شده است. باقی ماجرا را از زبان خود پاکدل و از خلال مصاحبه مفصلی که قبلا بخشی از آن منتشر شده است، بخوانید. حرف هایی که سال ۹۲ زده شد:

الان نزدیک به ۳ سال از زندگی مشترک تان می گذرد. اغلب روان شناس ها می گویند موفقیت یک زندگی مشترک، بعد از ۳ سال مشخص می شود.

علایق مشترک تان به غیر از فیلم، سینما و تئاتر چه چیزهایی است؟

اتفاقا فیلم زیاد نمی بینیم. بهنوش عاشق سریال دیدن است و من خوشم نمی آید. با هم آشپزی می کنیم که خیلی خوب است. مهمانی رفتن هم همین طور. سفر هم اگر پیش بیاید، می رویم و خوش می گذرانیم. آدم باید در هر شرایطی خوش بگذراند.

مهدی پاکدل و همسرش

مهدی پاکدل از شلوغی خوشش نمی آید. عاشق هیجان است و از خرافات متنفر است. خوش قول است. همه رنگها را دوست دارد. هنرپیشه مورد علاقه اش جانی دپ است وسریال هزاردستان را دوست دارد. پاتوقش تئاتر شهر است.

ماجرای طلاق بهنوش طباطبایی از مهدی پاکدل

 بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل حدودا ۵ سال و چند ماه زندگی مشترک توأم با فراز و نشیبی را تجربه کردند اما پاک شدن عکس های مشترک و دو نفره این زوج در صفحات اینستاگرام شان باعث ایجاد شک و شبهه هایی در مورد این دو نفر شد و ماجرای جدایی شان قوت گرفت. حالا بعد از گذشت مدتها از این جدایی بهنوش طباطبایی برای اولین بار از این طلاق صحبت کرد.بهنوش طباطبایی

مهریه بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی علاوه بر مهریه سنگین، سند شش دانگ یک آپارتمان در شمال شهر را پشت قباله سند ازدواجش انداخته و حتی حق تحصیل، کار و حق حضانت فرزند را هم از همسرش گرفته بود. صد البته که کار از محکم کاری عیب نمی‌کند. اما خانم طباطبایی از همه مطالباتش از جمله مهریه سنگینش چشم پوشی کرده و به آپارتمانی در شمال شهر رضایت داده بود.

بهنوش طباطبایی بعد از جدایی اش نسبت به گذشته کم کار شد، ولی همچنان قوی و پرانرژی در سینما و تئاتر باقی ماند و حتی توانست بازی‌های بسیار خوبی هم به نمایش بگذارد.

مهدی پاکدل هم بعد از جدایی گاهی با شایعاتی درباره ازدواج مجدد روبرو شده است. موقعی که پاکدل مشغول بازی در تئاتری با حضور رعنا آزادی ور بود، عکس‌هایی دو نفره از این دو بازیگر منتشر شد. انتشار این عکس‌ها خبر ازدواج مجدد آقای پاکدل با این خانم بازیگر را به راه انداخت که البته در حد همان شایعه باقی ماند.

رعایت نشدن فاصله بین آقا و خانم بازیگر در این عکس موجب گمانه زنی هایی از ازدواج مجدد مهدی پاکدل با رعنا آزادی ور شد اما این موضوع تا به این لحظه مورد تایید یا تکذیب هیچ کدام از این چهره های مشهور قرار نگرفته است .

رعنا آزادی ور از جمله بازیگران کم کار و بی حاشیه سینما و تئاتر است که در فیلم‌هایی مانند مارمولک، پارک وی و درباره الی حضور داشته است.

ازدواج مهدی پاکدل با رعنا آزادی ور

سرانجام پس از شایعه های مختلف مبنی بر ازدواج مهدی پاکدل با خانم رعنا آزادی ور این شایعه ها پایان یافت و خودشان در پاییز ۹۹  با انتشار عکسی ازدواجشان را اعلام کردند

ازدواج دوم مهدی پاکدل

رعنا آزادی ور همسر دوم مهدی پاکدل

البته در ابتدا خانم عاطفه رضوی بازیگر سینما و تلویزیون  و همسر برادر مهدی پاکدل با انتشار عکسی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام ازدواج مهدی پاکدل با رعنا آزادی‌ور را تبریک گفت.

خانم رعنا آزادی ور متولد ۱۷ فروردین ماه ۱۳۶۲ و متولد تهران است

خوانندگی مهدی پاکدل

آلبوم «در انعکاس کوچه‌های خیس» نام دارد و  شامل ۱۳ قطعه است.

ترانه سرای این آلبوم  حسن جنت‌مکان است و محمد جواد بیگلرزاده آهنگسازی آن را انجام داده.

پاکدل در گفت‌و‌گویی با سایت «موسیقی‌ما» اعلام کرد:«تولید این آلبوم به پیشنهاد محمدجواد بیگلرزاده صورت گرفت. من هیچ زمینه موسیقایی قبلی‌ای نداشته‌ام و در حال حاضر هم کار موسیقی به صورت تخصصی انجام نمی‌دهم. موسیقی دنیای بزرگی است و من هرگز جسارت نمی‌کنم بدون تخصص لازم به آن ورود پیدا کنم. در این آلبوم هم که فضایی شاعرانه و عاشقانه دارد، با کمک دوستان به خوانش اشعار پرداخته‌ام.»

آدرس اینستاگرام مهدی پاکدل

مهدی پاکدل در اینستاگرام فعال است و ما آدرس پیج اینستاگرام این بازیگر خوش چهره را برایتان قرار داده ایم

کارگردانی مهدی پاکدل :

کارگردانی فیلم کوتاه رقص مردان روی شیب در سال ۱۳۸۲ میباشد.

منتخب در جشنواره فیلم های کوتاه سونی و اکران در کشورهای اسپانیا، آمریکا و فرانسه برگزیده به عنوان یکی از سه گرافیست جوان در فستیوال تصویر سال.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.