کد خبر : 15643 / /
/

در این طرح پیش فروش عادی شاهین، کوئیک S،کوئیک R، کوئیک، ساینا و سایپا ۱۵۱ و طرح پیش فروش ویژه مادران شاهین، کوئیک S،کوئیک R، کوئیک، ساینا ارائه شده است.

اولین طرح پیش فروش سایپا آغاز می شود. پیش فروش سایپا از 17 فروردین شروع می شود. پیش فروش سایپا در دو طرح عادی و ویژه مادران برگزار می شود. پیش فروش سایپا محصولات زیر را در بر  می گیرد. جزئیات و شرایط ثبت نام پیش فروش سایپا را در این خبر دنبال کنید.

 شرایط و ضوابط پیش فروش سایپا

طرح پیش فروش سایپا عادی و ویژه مادران شامل شاهین، کوئیک S،کوئیک R، کوئیک، ساینا و سایپا ۱۵۱ از چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ آغاز می‌شود.

 اولین طرح فروش محصولات شرکت سایپا در سال ۱۴۰۱ از روز چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ آغاز خواهد شد.

این بخشنامه از ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۷ فروردین ماه ۱۴۰۱ به مدت ۲ روز اجرا خواهد شد.

در این طرح پیش فروش عادی شاهین، کوئیک S،کوئیک R، کوئیک، ساینا و سایپا ۱۵۱ و طرح پیش فروش ویژه مادران شاهین، کوئیک S،کوئیک R، کوئیک، ساینا ارائه شده است.

شرایط و ضوابط قرعه کشی همچنان فعال است.

متقاضیان با مراجعه به آدرس اینترنتی saipa.iranecar.com می‌توانند فرآیند ثبت نام در طرح مذکور را انجام دهند.

پیش فروش عادی شرکت سایپا فروردین ۱۴۰۱:

پیش فروش سایپا

شرایط بخشنامه :

۱-محدودیت کد ملی برای ثبت نام ها اعمال خواهد شد. ( هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو از مجموع دو گروه سایپا و ایران

خودرو می‌باشد)

۲ -حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۷۸ سال و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو حداقل پایه سوم می‌باشند.

۳ -امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو بصورت وکالتی وجود ندارد.

۴-متقاضی طی ۴۸ ماه گذشته ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نزد شرکت های سایپا و ایران خودرو نداشته باشد.

۵ -امکان ثبت‌نام برای متقاضی دارای پالک فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) میسر نمی‌باشد.

۶ -متقاضیانی که دارای پالک انتظامی فعال یا فاقد گواهینامه رانندگی بوده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند ضمن کم لم یکن تلقی شدن ثبت نام،

تا ۹ سال امکان ثبت نام در بخشنامه های فروش در دو شرکت خودروسازی سایپا و ایران خودرو را نخواهند داشت.

۷ -شماره کارت , شماره حساب بانکی و شماره شبا که در آینده وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت خودروساز واریز می گردد الزاماً

باید متعلق به شخص متقاضی باشد. درصورت درج اطالعات نادرست (شماره شبا) ، تمام مسئولیت آن متوجه متقاضی ثبتنام کننده خواهد بود.

۸ -شماره تلفن همراه اعالم شده می بایست متعلق به شخص متقاضی باشد.

۹-کدپستی متقاضی ثبت‌نام‌کننده و کد نمایندگی انتخابی توسط مشتری می‌بایست از یک استان باشند. بدیهی است پس از انتخاب کد نمایندگی

، امکان تغییر نمایندگی تحویل گیرنده وجود نداشته و مسئولیت آن بر عهده گروه سایپا نمی‌باشد.

۱۰ -مشتریان محترم می‌بایست پس از کارکرد ۷۱۱۱ کیلومتر و حداکثر ۹ ماه از تاریخ تحویل خودرو برای انجام سرویس اولیه به نمایندگی‌های گروه

خودروسازی سایپا مراجعه نمایند در غیر اینصورت گارانتی خودرو ابطال می‌گردد.

پیش فروش شرکت سایپا فروردین ۱۴۰۱ ویژه مادران:

پیش فروش سایپا

شناسایی عامل افزایش قیمت این روزهای خودرو 

سایپایی ها امروز 15 فرودین 1400 در بازار با رشد یک تا 4 میلیونی تومان قیمت گذاری شدند، رشد قیمتی که بسیاری معتقدند سردرگمی به وجود در این روند اثرگذار بوده است.

ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز و با افزایش حدود 300 تومانی نرخ دلار شاهد رشد قیمت در بازار خودرو بوده ایم. ارزیابی صورت گرفته نشان دهنده آن است که علاوه بر رشد نرخ دلار اخبار ضد و نقیضی که در خصوص واردات خودرو مطرح می شود نیز بر این روند اثرگذار بوده است؛ بطوریکه از سرگیری واردات خودرو که در بهار امسال قطعی به نظر می‌رسید، در روزهای اخیر در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. بطوریکه در پی اعلام خبر حذف مجوز واردات ۷۰ هزار خودرو شخصی از بودجه سال ۱۴۰۱،  تکلیف شکسته شدن انحصار خودروسازهای داخلی در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت.

خبر حذف مجوز واردات خودرو صبح روز گذشته از سوی رئیس کمیسیون تلفیق بودجه اعلام شد. به گفته حمیدرضا حاجی بابایی کمیسیون تلفیق با مجوز هیئت رئیسه مجلس و به منظور رفع ایراد هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص، مصوبه واردات خودرو سواری را حذف کرد. خبری که بعد از ظهر روز گذشته از سوی سید نظام الدین موسوی سخنگوی هیات رییسه مجلس رد شد. به گفته سخنگوی هیات رییسه مجلس محدودیتی برای واردات خودرو وجود ندارد. وی بر این نکته تاکید کرد که براساس برخی ایراداتی که مجمع تشخیص مصلحت نظام گرفته بود، عبارتی که درآن اشاره مستقیم به تعداد واردات خودروهای سواری می شد از قانون حذف شده، اما حذف تعداد به معنی ممانعت از واردات خودرو نیست و براساس بند «ک» تبصره ۷ قانون بودجه سال جاری دولت از ابتدای سال می تواند برای واردات هر نوع خودرویی سیاست گذاری کند.

اظهارنظرهای که سردرگمی در بازار را به همراه داشت و موجب شد تا علاوه بر اینکه قیمت خودرو در بازار افزایشی شود، از سوی دیگر شاهد فاصله گرفتن بیش از پیش خریداران از بازار باشیم.

قیمت محصولات سایپا

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR »، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» اشاره کرد. رصد بازار محصولات سایپا نشان دهنده آن است که امروز سایپایی ها در بازار با رشد 1 تا 4 میلیون تومان در بازار عرضه شدند. به گفته فعالان بازار خودرو قیمت مدل 1401 سایپا هنوز اعلام نشده و سایپایی ها همچنان قیمت های سال گذشته را دارند.

با ارزیابی بازار می توان گفت امروز «شاهین» نیز در بازار رشدی 4 میلیون تومانی در بازار داشت و قیمت آن به 344 میلیون رسید.

در میان خانواده تیبا امروز در بازار «تیبا 2» معمولی یک میلیون تومان افزایش قیمت داشت و 184 میلیون تومان به فروش رفت. «تیبا صندوقدار» هم در بازار  رشدی 2 میلیونی را تجربه کرد و قیمت آن 180 میلیون تومانی شد . اما «ساینا» یک میلیون کاهش قیمت در بازار داشت و قیمت آن به 193 میلیون تومان رسید.

براین اساس «کوییک R»  امروز بدون تغییر  در بازار  198 میلیون تومان دست به دست شد و «کوییک معمولی» هم  با افزایش 2 میلیونی 194 میلیون تومان قیمت خورد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.