کد خبر : 15655 / /
/

امروز دلار در صرافی ملی برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است

قیمت دلار در صرافی ملی در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۹ تومان کاهش، ۲۵,۳۰۲ تومان نرخ گذاری شد. قیمت دلار در بازار متشکل با افزایش ۰.۰۳ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۵,۱۹۰ تومان معامله شد. قیمت دلار در سامانه سنا در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۳۳ تومان افزایش، ۲۵,۳۱۹ تومان نرخ گذاری شد. قیمت دلار کانادا با افزایش ۰.۵۲ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۱,۸۲۹ تومان معامله شد. جزئیات قیمت دلار را در خبر زیر بخوانید.

قیمت دلار در  بازارهای مختلف

امروز دلار در صرافی ملی برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که دلار در صرافی ملی که روز قبل تا ۲۵,۳۱۱ (بیست و پنج هزار و سیصد و یازده ) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ مصادف با ۰۵ آوریل ۲۰۲۲ - با کاهش ۰.۰۳ درصدی به ۲۵,۳۰۲ (بیست و پنج هزار و سیصد و دو ) تومان رسید.

امروز دلار در بازار متشکل مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در بازار متشکل که روز قبل تا ۲۵,۱۸۱ (بیست و پنج هزار و یکصد و هشتاد و یک ) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ مصادف با ۰۵ آوریل ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۰۳ درصدی به ۲۵,۱۹۰ (بیست و پنج هزار و یکصد و نود ) تومان رسید.

قیمت دلار در سامانه سنا

امروز دلار در سامانه سنا مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در سامانه سنا که روز قبل تا ۲۵,۲۸۶ (بیست و پنج هزار و دویست و هشتاد و شش ) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ مصادف با ۰۵ آوریل ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۱۳ درصدی به ۲۵,۳۱۹ (بیست و پنج هزار و سیصد و نوزده ) تومان رسید.

برخی از تحلیلگران بازار ارز تهران معتقدند که ورق در بازار دلار برگشته و معامله گرانی که در اواخر سال گذشته به صورت منفعلانه در بازار حضور داشتند، بار دیگر فعالیت خود را از سر گرفته اند

به گزارش اقتصادنیوز ، بازار ارز تهران روز گذشته شاهد افزایش قیمت دلار بود. نرخ دلار دیروز توانست از مرز 27 هزار تومان عبور کند و بر روی 27 هزار و 150 تومان قرار گرفت. 

برخی از تحلیلگران بازار ارز تهران معتقدند که ورق در بازار دلار برگشته  و معامله گرانی که در اواخر سال گذشته به صورت منفعلانه در بازار حضور داشتند،  بار دیگر فعالیت خود را از سر گرفته اند

معامله گران دلارمی گویند در صورتی که قیمت این اسکناس آمریکایی بالای سطح 27 هزار و 200  تومان تثبیت شود احتمال رسیدن دلار به کانال 28 هزار تومان هم وجود دارد .

با این حال عده ای دیگر باور دارند  که پس از افزایش نرخ دلار روز دوشنبه نیاز به یک استراحت و اصلاح قیمتی دارد. آن ها معتقدند که امروز  احتمال افت قیمت دلار به ابتدای کانال 27 هزار تومان وجود دارد.

پیش بینی قیمت دلار از مسیر قیمت درهم

قیمت درهم در معاملات پشت خطی شب  گذشته با 7 هزار  445 تومان معامله شد که نسبت به قیمت معاملات نقدی دیروز 5 تومان پایین رفته بود. بنابراین از مسیر قیمت درهم ، نرخ دلار  امروز نزولی است.

پیش بینی قیمت دلار از مسیر بازار فردایی

قیمت دلار فردایی در معاملات پشت خطی دیشب 27  هزار و 250 تومان معامله شد. این قیمت در مقایسه با یکشنبه شب تقریبا 330 تومان کاهش را نشان می دهد.  یکشنبه شب در معاملات پشت خطی قیمت دلار بر روی 26  هزار و 920 تومان قرار داشت. بنابراین پیش بینی قیمت دلار از مسیر بازار فردایی صعودی است. 

پیش بینی قیمت دلار از کانال هرات

در معاملات پشت خطی دلار هرات دیشب با 26 هزار و440  تومان معامله شد که نسبت به قیمت یکشنبه شب 390 تومان رشد کرده  بود. یکشنبه شب در معاملات پشت خطی قیمت دلار بر روی 26 هزار و 50 تومان قرار داشت. بدین ترتیب در بازار هرات معامله گران به استقبال افزایش قیمت دلار  رفتند. در واقع معامله گران دلار پیش بینی کردند که قیمت دلار در بازار ارز امروز  سه شنبه 16 فروردین بالا می رود.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.