کد خبر : 21086 / /
/

ظریف را با امیرعبداللهیان مقایسه نکنید /از رئیسی و تیمش هم تشکر کنیم /فریب بازی روسیه را نخورید

با این همه گویا باد به پرچم عقلا می‌وزد. باید خوشحال بود که خرد پنهان نهادهای حاکمیت، نه فریب بازی روسیه را خوردند و نه از سر لجاجت به برجام پشت کردند.

ظریف را با امیرعبداللهیان مقایسه نکنید /از رئیسی و تیمش هم تشکر کنیم /فریب بازی روسیه را نخورید

به گزارش اقتصادنیوز، روزنامه اعتماد نوشت:

هیچ‌گاه نمی‌توان جواد ظریف را با امیر عبداللهیان و عراقچی را با باقری‌کنی مقایسه کرد. اما اگر توافق حاصل شود باید به همان اندازه که از ظریف و دولت روحانی تقدیر کردیم، از رییسی و تیمش تشکر کنیم.

مخالفان، سال‌های طولانی سنگ‌اندازی کرده و به دشمنی با برجام پرداختند. هزینه‌های سیاسی و اقتصادی فراوانی را به کشور تحمیل کردند. هزینه‌های عدم‌النفع بالغ بر 120 میلیارد دلار در این یکی، دو سال است. اما بگذارید از این ضرب‌المثل حکیمانه استفاده کنیم که جلوی ضرر را از هر جا بگیری منفعت است.

از سویی رییسی و دوستانش باید خوشحال باشند که ما برای تصاحب نوزاد حاضر به تقسیم آن با شمشیر عدالت نخواهیم بود. بگذارید این دستاورد را به نام خود مصادره کنند. اما مگر این سخن مقامات عالی‌رتبه نیست که آنها تنها مجری منویات بالادستی هستند؟ از سویی می‌دانیم که این توافق به همان اندازه کیهان‌نشینان و پایداری‌چی‌ها را می‌رنجاند که صهیونیست‌ها و تندروهای بی‌پرنسیپ غربی و فرقه و دارودسته رجوی خائن را.

با این همه گویا باد به پرچم عقلا می‌وزد. باید خوشحال بود که خرد پنهان نهادهای حاکمیت، نه فریب بازی روسیه را خوردند و نه از سر لجاجت به برجام پشت کردند. اطلاعات من می‌گوید که مقامات عالیرتبه نظام افسار تندروی برخی کاسب و تعدادی نامربوط را کنترل کردند تا نشان دهند...

هرجا پای استواری ایران و ثبات امنیتی در میان است نمی‌توان با فیگور سوپر انقلابی، عمل ضدانقلابی انجام داد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.