کد خبر : 25091 / /
/

توئیت مهدی طارمی فوتبالیست برتر ملی درباره مجازات عوامل قتل شهید مظلوم کرجی واکنش برانگیز شد.

 ایران روزنامه ارگان دولت به توییت اخیر مهدی طارمی فوتبالیست ایرانی، درباره اعدام های اخیر واکنش نشان داد.

به گزارش اقتصادنیوز  این روزنامه نوشت: توئیت مهدی طارمی فوتبالیست برتر ملی درباره مجازات عوامل قتل شهید مظلوم کرجی واکنش برانگیز شد. طارمی در توئیت خود نوشت:« با طناب دار، عدالت برقرار نمیشه. این همه اختلاسگر داریم تو زندان که دادگاهشون چند سال طول میکشه اما این جوانان مظلوم را چون از خانواده‌های ضعیف هستن و دستشون به جایی بند نیست، بشمار سه اعدام می‌کنین؟». بسیاری از کاربران فضای مجازی با انتقاد از  متن این توئیت، نسبت به سانسور جنایت صورت گرفته ابراز تأسف کردند. یک کاربر فضای مجازی در پاسخ طارمی نوشت: «درباره یک فرد غیر مسلح که تحت بیرحمانه‌ترین شرایط با سنگ و چاقو و لگد کشته  شده است، عدالت چگونه برقرار خواهد شد؟». کاربر دیگری با توصیه به این فوتبالیست مبنی برگرفتار نشدن در تحلیل‌های غلط و تبلیغات رسانه‌های بیگانه، خاطرنشان کرد: «خون شهید عجمیان که خانواده او در حاشیه شهر زندگی می‌کنند را با خون خانواده‌های خودتان مقایسه کنید؛ اگر از خون عزیزانتان می‌گذرید، نسبت به مجازات قاتلان اعتراض کنید».

این اظهارات طارمی در حالی مطرح شده است که عاملان تحریم‌های اقتصادی مردم ایران به صورت تمام قد از اقدامات خشونت‌بار افراد مجازات شده حمایت کرده و امروز به تولید چرخه خشونت و ناامنی در ایران روی‌ آوردند. گفتنی است، «گروه‌های فشار» سیاسی و فرهنگی در هفته‌های اخیر بر اظهارات چهره‌های فرهنگی و ورزشی اثر گذار بوده اند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.