کد خبر : 27574 / /
/

مدیران خودرو | فونیکس مدیران خودرو

سامانه یکپارچه خودرو از روز گذشته 6 شهریور، دوباره فعال شده و علاوه‌ بر شرکت کرمان موتور، فروش فوق العاده مدیران خودرو نیز آغاز شده است.

مدیران خودرو محصولات متنوعی دارد. مدیران خودرو محصولاتش گران است. قیمت محصولات مدیران خودرو مدام در حال نوسان است. خدمات پس از فروش مدیران خودرو عالی است. برای اطلاع از قیمت محصولات مدیران خودرو مطلب زیر را بخوانید.

فروش فوق العاده مدیران خودرو به همراه شرکت زیرمجموعه خود یعنی فونیکس، از روز گذشته 6 شهریور 1402 در سامانه فروش یکپارچه آغاز شده که مختص برندگان مرحله دوم سامانه یکپارچه فروش خودرو است. بر این اساس، تمامی پذیرفته شدگان مرحله دوم، با موعد تحویل پاییز 1402 تا انتهای سال 1403 می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت سامانه یکپارچه به نشانی Esalecar.ir نسبت به انتخاب و خرید خودرو اقدام کنند.

کدام محصولات در طرح فروش فوق العاده مدیران خودرو حضور دارند؟

با پیگیری‌های صورت گرفته از شرکت مدیران خودرو، این شرکت از وجود طرح فوق، اعلام بی‌اطلاعی کرد. همچنین طرح فروشی روی وب‌سایت رسمی شرکت به چشم نمی‌خورد؛ اما با استناد به سامانه یکپارچه، سه طرح عادی، جوانی جمعیت و خودروهای فرسوده برای محصولات مدیران خودرو و فونیکس وجود داشته و خودروهای ام‌وی‌ام X22 Pro دنده‌ای، X55 Pro IE، آریزو 6 پرو اکسلنت، تیگو 7 پرو اکسلنت و فونیکس FX به چشم می‌خورد.

مدیران خودرو، حق فروش در خارج از سامانه یکپارچه ندارد!

مهدی تقدسی، رئیس سامانه یکپارچه فروش خودرو در گفتگو با خبرنگار تجارت‌نیوز اظهار کرد: اصولاً هیچ خودروسازی حق فروش خودرو در خارج از سامانه یکپارچه را ندارد و اگر این امر انجام پذیرفته باشد، قطعاً غیرقانونی است.

تقدسی در باره شرایط فروش فوق العاده مدیران خودرو گفت: قیمت‌های فروش محصولات که توسط شورای رقابت مشخص می‌شود و در این باره شکی وجود ندارد. اما شرایط تحویل و پرداخت برای افرادی که اولویت خود را محصولات مدیران خودرو انتخاب کرده بودند، می‌توانند به صورت فروش فوق‌العاده، محصول مورد نظر را خریداری کنند. به این ترتیب، خودروها با موعد تحویل 90 روز کاری و نقدی، قابل خریداری است. بنابراین تمامی افرادی که موعد تحویل خودروی آن‌ها در سامانه فروش خودرو از پاییز 1402 تا انتهای سال 1403 اعلام شده است، می‌توانند در این طرح ثبت‌نام کرده و خودروی موردنظرشان را زودتر از موعد، تحویل بگیرند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.