کد خبر : 28151 / /
/

رژیم صهیونیستی در پی ناتوانی در مقابله با نیروهای مقاومت و شکست خفت‌بار آن، در اقدامی ناجوانمردانه آب شهر غزه را به صورت کامل قطع کرد.

رژیم صهیونیستی در پی ناتوانی در مقابله با نیروهای مقاومت و شکست خفت‌بار آن، در اقدامی ناجوانمردانه آب شهر غزه را به صورت کامل قطع کرد.

الجزیره، دو روز پیش نیز وزیر انرژی رژیم صهیونیستی دستور قطع برق شهر غزه را صادر کرده بود. از سوی دیگر المیادین اعلام کرد که در حمله هوایی به یک باب منزل در مرکز استان خانیوس در جنوب نوار غزه نیز شماری شهید و زخمی شدند.

این شبکه خبری همچنین به نقل از خبرنگار مستقر خود در فلسطین اعلام کرد که یک منزل مسکونی دیگری نیز در محله "تل السلطان" در رفح در جنوب نوار غزه هدف قرار گرفته شده است. براساس گزارش منابع فلسطینی، در بمباران خانه‌ای دیگر در شهر غزه تا این لحظه ۵۰ فلسطینی از جمله ۲۰ کودک زخمی شدند.

منابع بیمارستانی فلسطین دوشنبه شب از افزایش شمار شهدای حملات بی‌رحمانه رژیم صهیونیستی در نوار غزه خبر دادند و تأیید کردند که در حملات همه جانبه رژیم صهیونیستی به غزه تاکنون ۶۸۷ تن به شهادت رسیدند.

وزارت بهداشت فلسطین مستقر در نوار غزه همچنین اعلام کرد که از این تعداد ۱۴۰ تن کودک و ۱۰۵ زن هستند. براساس این گزارش همچنین شمار مجروحان حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه به سه هزار و ۷۲۶ تن رسیده که ۱۰ درصد از این افراد را کودکان تشکیل می‌دهند.

 

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.