کد خبر : 28287 / /
/

وام فوری | وام فوری بدون ضامن

زمان ثبت‌نام مرحله چهارم وام تا ۳۰ مهرماه تکمیل و پرداخت آن آبان‌ماه انجام خواهد شد.

وام فوری را همه بانک ها نمی دهند. برای دریافت وام فوری باید حتما ضامن داشت. وام فوری دریافت سودش متفاوت است. وام فوری به همه داده نمی شود. برای اطلاع بیشتر از وام فوری بازنشستگان مطلب زیر را بخوانید.

محمد اسدی، رئیس کانون عالی بازنشستگان کارگری کشور از پرداخت ۲۱۳ هزار وام ۱۲ میلیون تومانی به بازنشستگان تامین اجتماعی طی سال گذشته خبر داد و درباره پرداخت وام ۲۰ میلیون تومانی در مرحله چهارم گفت: زمان ثبت‌نام مرحله چهارم وام تا ۳۰ مهرماه تکمیل و پرداخت آن آبان‌ماه انجام خواهد شد.

او با اشاره به پرداخت وام ۲۰ میلیون تومانی به بازنشستگان تامین‌ اجتماعی اظهار کرد: سال گذشته ۲۱۳ هزار وام ۱۲ میلیون تومانی به بازنشستگان پرداخت شد و این درحالیست که از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۲۰ هزار سهمیه وام ۲۰ میلیون تومانی پرداخت شده است و ۴۰ هزار سهمیه در آبان ماه پرداخت خواهد شد.

وی درخصوص زمان پرداخت وام‌ها در مرحله جاری توضیح داد: زمان ثبت‌نام مرحله چهارم وام تا ۳۰ مهرماه تکمیل می‌شود و پرداخت آن در آبان‌ماه انجام خواهد شد.

رییس کانون عالی بازنشستگان کارگری کشور در پاسخ به سئوالی در خصوص عدم پرداخت وام به حساب بازنشستگان تصریح کرد: وام برای هرکدام از بازنشستگانی که برای دریافت وام ثبت‌نام کرده و پیامک تایید ثبت‌نام را دریافت کرده‌اند، پرداخت شده است، مگر کسانی که در حسابشان موجودی برای هزینه‌های پستی و وام نداشته باشند که پس از پرداخت مبلغ، وام به صورت خود به خود برایشان واریز خواهد شد. 

اسدی تصریح کرد: بازنشستگانی که در مرحله جدید ثبت‌نام کرده و قرعه کشی شدند و برایشان پیامک تایید وام ارسال شده است در آبان‌ماه وام خود را دریافت خواهند کرد. زمان واریز وام از یکم تا ششم هرماه خواهد بود.

منبع: ایسنا

سپرده‌گذاری ۲۵۰ میلیونی برای وام ۲۰۰ میلیونی!

«این که گفته بانک صادرات وام ۲۰۰ میلیونی با سود صفر میده عجیبه. چون باید ۲۵۰ میلیون بذاری توی بانک بعد بانک از پول خودت بهت ۲۰۰ تومن وام میده و تو قسطاش رو میدی.دقیقا مثل برره. اما اگر قرار باشه، بانک پولی بلوکه نکنه، باز هم ۲۰۰ میلیون وام می‌ده. اما این وام اولا ۱۸ درصد سود داره ثانیا کارت اعتباری میده برای خرید کالای ایرانی و ثالثا ضامن میخواد که احتمالا ۱۰ الی ۱۲ تا ضامن نیاز باشه»

«من الان تماس گرفتم با تلفنبانک صادرات با کارشناسش صحبت کردم …کارشناس گفت هنوز وام ۲۰۰ میلیونی نمیدنو ما اطلاع نداریم فقط سقفش شده دویست میلیون تومان ، همان مرابحه است که باید گردش حساب و میانگین سپرده داشته باشید، عملا فقط کسانی میتونن بگیرن که حسابشون پر و پیمون باشه نه قشر متوسط و ضعیف!!! این وام دست یافتنی برای عموم جامعه نیست بر خلاف تبلیغات انجام شده.»

«دروغه..من الان زنگ زدم گفتن باید ۲۵۰ تومن بذاری تو بانک تابهت۲۰۰ میلیون وام بدن…خوب من اگه ۲۵۰ داشتم که نیازی نبود وام بگیرم»

«چرا مردم رو مسخره میکنید بانک میگه ۲۵۰ میلیون سپرده گذاری کن بعد ما ۸۰ درصد ۲۰۰ میلیون بت وام میدیم با منت بدون ضامن»

«بانک صادرات ضرر نکنه ی وقت ؟؟؟ پول خودت رو ازت میگیره ۸۰درصدش رو بهت وام میده کجا داریم می‌ریم ؟؟ یا وام ۲۰۰میلیونی؟مسخره کردید؟»

«این چه وام فوری هست! پایه حقوق کارگر ۳۷۰۰ قسط وام ۲۰۰ میلیونی بانک ۵ میلیونه.»

«اقساط وام دو برابر حقوق منه. یعنی من باید ماهانه دو برابر حقوقم قسط بدم تازه برم کارت اعتباری بگیرم و فقط می تونم از فروشگاهی خرید کنم که بانک تعیین می‌کنه. چرا باید ۱۸ درصد سود و ۵ میلیون قسط بدم اما حق انتخاب نداشته باشم!»

 وام ۲۰۰ میلیونی صادرات وو شرایط دریافت

_ حداقل سن برای دریافت تسهیلات ۱۸ سال تمام است.

_ هر شخص فقط یک بار می‌تواند در کل شبکه بانکی تا سقف مقرر کارت اعتباری دریافت کند و چنانچه مجددا درخواست تسهیلات کارت اعتباری داشته باشد باید وام قبلی را تسویه کند و تفاوت مانده بدهی فعلی را با سقف مقرر شده دریافت کند.

_ مردان متقاضی وام تا سن ۵۰ سالگی باید کارت پایان خدمت داشته باشند. همچنین کسانی که از خدمت معاف شدند هم باید کارت معافیت دائمی داشته باشند.

_ وام گیرنده و ضامنین باید فاقد تسهیلات معوق و همچنین چک برگشتی باشند.

سود و اقساط وام ۲۰۰ میلیونی

سقف وام کارت اعتباری در حال حاضر ۲۰۰ میلیون تومان و مدت بازپرداخت اقساط آن حداکثر ۶۰ ماه است. میزان اقساط ماهانه این وام پنج میلیون و ۷۸ هزار تومان تعیین شده است.

کسانی که شرایط بازپرداخت تا پنج میلیون تومانت را ندارند می‌توانند مبلغ کمتری از این وام را دریافت کنند.

همچنین مبلغ سود وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک صادرات ۱۸ درصد است.

وام ۲۰۰ میلیونی با سود صفر؟

البته جدای از وام ۲۰۰ میلیونی بانک صادرات که در قالب کارت اعتباری به افراد حقیقی پرداخت می‌شود، وام فوری ۲۰۰ میلیونی بدون ضامن و با سود صفر درصد هم در این بانک پرداخت می‌شود. اما پرداخت این وام مشروط به این است که فرد مبلغی پول را در بانک سپرده‌گذاری کند.

سپس بانک ٨٠ درصد مبلغ سپرده‌گذاری شده را به فرد وام می‌دهد. این وام با نرخ سود صفر درصد، با مدت بازپرداخت حداکثر ۶٠ ماهه است و ظرف دو روز به حساب متقاضی واریز می‌شود.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.