کد خبر : 8380 / /
/

اخبار / اخبار ورزشی / حواشی اخبار ورزشی

در شرایطی که گفته می‌شد هافبک مدنظر پرسپولیس در مسیر بازگشت به فوتبال ایران قرار دارد، توافق لازم بین مدیربرنامه وی و باشگاه حاصل نشد تا این انتقال در مسیر منتفی شدن قرار گیرد.

 

پرسپولیس یکی از اهداف بزرگ نقل و انتقالاتی خود را برای جذب رضا اسدی قرار داده بود. بازیکنی که فصل گذشته در لیگ اتریش حضور داشت و قرار بود یکی از بازیکنانی باشد که با جدایی محمدحسین کنعانی زادگان، احمد نوراللهی و شهریار مغانلو، در پروسه حضور در این باشگاه قرار گیرد.

اتفاقی که یحیی گل محمدی نیز به عنوان یک اتفاق مثبت از آن یاد کرده بود و در آخرین گفتگوی خود مدعی شد که باشگاه به زودی (طی 48 ساعت آتی) با یکی از بازیکنان موردنیاز و اصلی او به توافق خواهد رسید.

پرسپولیس به دنبال جذب رضا اسدی

مذاکرات بین رضا اسدی و پرسپولیس با توجه به حضور این بازیکن در خارج از ایران، طی روزهای اخیر با حضور نفر سوم (مدیربرنامه این بازیکن) بارها بین مدیران این تیم مورد بررسی و مذاکره قرار گرفت و هر بار اخبار ضد و نقیضی از آن به گوش می‌رسید.

اکنون در شرایطی که گفته می‌شد این بازیکن طی توافق ابتدایی که صورت گرفته امروز راهی تهران خواهد شد و پای میز مذاکره برای عقد قرارداد نهایی خواهد نشست، گفته می‌شود طرفین به توافق دست نیافتند و روی یک بند اصلی آن به نتیجه مطلوب نزدیک نشدند تا این انتقال در ابهام و (شاید در مسیر منتفی شدن) قرار گیرد.

حساب مسدود باشگاه پرسپولیس که با شکایت 5 طلبکار صورت گرفته است، یکی از عوامل اصلی این موضوع عنوان شده است و باشگاه نتوانسته توافق لازم برای پیش پرداخت به این بازیکن را دنبال کند. با این حال باشگاه پرسپولیس همچنان امیدوار است با توجه به درخواست کادرفنی و یحیی گل محمدی، مذاکرات با این بازیکن را دنبال کند و باید دید در نهایت به نتیجه لازم در این زمینه دست خواهد یافت یا خیر

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.