کد خبر : 6589 / /
/

پسر جوان که 5 سال قبل رقیب عشقی اش را به قتل رسانده بود در زندان رجایی شهر اعدام شد.

حکم اعدام پسر جوانی که دست به قتل زد صادر شد  این پرونده که به اعدام رسید سال 95 با قتل در شهر آفتاب رقم خورد. قاتل پس از اعتراف به قتل رقیب عشقی اش به دادگاه 10 کیفری تهران منتقل شد  در پرونده اعدام ، پسر جوان دست به قتل رقیب عشقی اش زد که با درخواست اولیای دم حکم اعدام در زندان رجایی شهر اجرا شد. جزئیات این قتل را می توانید در سایت خبر روز بخوانید 

عصر 28 دی سال 95 بود که ماموران پلیس تهران در جریان درگیری 2 جوان در شهر آفتاب قرار  گرفتند و تیمی از ماموران برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

قتل هولناک 

قتل

ماموران با حضور در صحنه درگیری با پسر جوانی که غرق خون روی زمین افتاده بود روبرو شدند و پسر جوان برای درمان به بیمارستان منتقل شد اما پسر جوان که علی نام دارد بخاطر شدت خونریزی روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.

حکم اعدام در انتظار قاتل فراری

ماموران خیلی زود در تحقیقات میدانی پی بردند که پسر جوان که مهدی نام دارد عامل این جنایت خونین است و تیم پلیس آگاهی تهران با اقدامات فنی و اطلاعاتی خیلی زود موفق به دستگیری مهدی شدند.

مهدی در اعترافاتش ادعا کرد علی به یک دختر علاقه داشت که من نیز به او علاقه داشتم به همین خاطر به سراغ علی رفتم و از او خواستم که دیگر کاری به دختر جوان نداشته باشد که بر سر همین موضوع با هم درگیر شدیم و من در یک لحظه او را هدف ضربات چاقو قرار دادم.

حکم اعدام برای پسر جوان به علت قتل رقیب عشقی اش

مهدی پس از اعتراف به قتل رقیب عشقی اش برای صدور حکم نهایی به شعبه 10 دادگاه کیفری تهران منتقل شد و در جلسه رسیدگی به این پرونده، ابتدا خانواده قربانی این جنایت از قضات برای مهدی درخواست قصاص کردند و در ادامه مهدی در خصوص صحنه درگیری و انگیزه اش در قتل صحبت کرد و در پایان قضات حکم اعدام را برای مهدی صادر کردند.

حکم اعدام برای مهدی در دیوان عالی کشور مورد تایید قرار گرفت و به این ترتیب مهدی در زندان رجایی شهر در انتظار چوبه دار قرار گرفت.

با گذشت 5 سال از این جنایت صبح شنبه 19 تیرماه حکم قصاص نفس در زندان رجایی شهر به اجرا درآمد و مهدی در زندان رجایی شهر اعدام شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.