کد خبر : 10744 / /
/

مومنی افزود: پس از واژگونی و افتادن موتورسوار بر زمین، موتورسیکلت وی بدون راکب به زمین کشیده شده و با یک دستگاه نیسان نیز در ادامه به شدت برخورد می‌کند.

 

احسان مومنی از واژگونی موتورسیکلت در اثر عدم توانایی راکب در کنترل وسیله نقلیه و فوت وی در بزرگراه فتح خبر داد.

احسان مومنی رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ اظهار داشت: در ساعت ۰۷:۴۵ صبح امروز در مسیر شرق به غرب بزرگراه فتح قبل از پل کن روبروی خیابان ۲۱ یک دستگاه موتورسیکلت به علت عدم توانایی راکب در کنترل وسیله نقلیه واژگون می‌گردد.

 

به گزارش رکنا، مومنی افزود: پس از واژگونی و افتادن موتورسوار بر زمین، موتورسیکلت وی بدون راکب به زمین کشیده شده و با یک دستگاه نیسان نیز در ادامه به شدت برخورد می‌کند.

وی افزود: متاسفانه راکب این موتورسیکلت در محل حادثه در اثر شدت جراحات وارده فوت می‌نماید.

مومنی گفت: عوامل کارشناس منطقه ۹ پلیس راهور فاتب بلافاصله در محل حادثه حضور یافتند و به بررسی صحنه تصادف و ثبت اظهارات شاهدان در محل پرداختند و اقدامات ترافیکی خود را انجام دادند.

مومنی گفت: برابر ماده ۱۶۹ آیین نامه راهور، تردد و حرکت موتورسیکلت سواران در روز‌های بارانی و لغزنده بودن در معابر ممنوع می‌باشد لذا از راکبین موتورسیکلت تقاضا داریم از تردد در معابر شهر تهران با توجه به لغزنده بودن معابر جدا خودداری نمایند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.