کد خبر : 2118 / /
/

غلامحسین کرباسچی گفت: آقای محسن هاشمی ظرفیت خوبی ازنظر اجرایی دارند منتها برای حضور دو شرط مطرح کرده که به نظر من معقول هم است.

 هنوز درباره افرادی که کاندیدای ریاست جمهوری می شوند قطعیتی وجود ندارد. صحبت هایی در مورد کاندیدای ریاست جمهوری پس آیت الله هاشمی شده است. در مرود اینکه آیا مهدی هاشمی کاندیدای ریاست جمهوری می شود ابهام وجود دارد. در مورد کاندیدای ریاست جمهوری شدن ظریف و سید حسن خمینی نیز گمانه زن یهایی شده است. اخبار مربوط به گزینه های کاندیدای ریاست جمهوری را در خبر روز دنبال کنید.

شرط پسر آیت الله هاشمی برای کاندیدای ریاست جمهوری شدن در انتخابات ۱۴۰۰

غلامحسین کرباسچی گفت: آقای محسن هاشمی ظرفیت خوبی ازنظر اجرایی دارند منتها برای حضور دو شرط مطرح کرده که به نظر من معقول هم است.

کاندیدای ریاست جمهوری

 دبیر کل کارگزاران سازندگی درباره کاندیداتوری ظریف، جهانگیری و محسن هاشمی، اظهارکرد: آقای ظریف چندین بار با تأکید گفته است که کاندیدا نمی‌شود، ملاک هم‌نظر خودشان است، آقای جهانگیری هم تا جایی که اطلاع دارم تاکنون چیزی اعلام نکرده‌اند؛ البته در دولت افراد دیگری مانند آقای اردکانیان و آقای زنگنه هم مطرح بودند.

غلامحسین کرباسچی افزود: آقای محسن هاشمی ظرفیت خوبی ازنظر اجرایی دارند منتها برای حضور دو شرط مطرح کرده که به نظر من معقول هم است، این دو شرط این بود که خود را به‌عنوان کاندیدای منفرد و مستقل مطرح نمی‌کند و اصلاح‌طلبان بخواهند که بیاید و دوم اینکه مشکلی در بحث صلاحیت نداشته باشد. ایشان اکیداً معتقد است که به خاطر حضور در یک کرسی فضا دوقطبی و اختلاف نشود.

کاندیدای ریاست جمهوری/  کدام کاندیداهای اصلاح طلب تایید رهبری و شورای نگهبان را دارند؟

کرباسچی در خصوص توافق بر سر کاندیداتوری علی لاریجانی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: به نظر من ایشان نیروی ارزشمندی است و خدمات بسیاری به کشور کرده است و ممکن است در دوره‌های مختلف نقدهایی به ایشان وارد باشد. برداشت و نقل‌قول خانم هاشمی ازاینجا ناشی شده بود که من در دوره‌ای که کاندیدای قم در مجلس بود و در مقابل ایشان نیروهای تند سیاسی بودند، من در مجمع مدرسین و اصلاح‌طلبان قم گفتم که آقای لاریجانی، شخصیتی نیست که ما او را رها کنیم؛ با توجه به نقشی که ایشان می‌تواند در مجلس و حل مشکلات کشور داشته باشد.

منبع: مشرق

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار