کد خبر : 1035 / /
/

​رضا در سن ۱۸ سالگی متاسفانه بر اثر خودکشی جان خود را از دست داده است. انتشار خبر درگذشت وی، احساسات کاربران زیادی در شبکه‌های اجتماعی را برانگیخت.

سیاوش خیرابی پس از کرونا با سریال جدیدی به صحنه می آید . سیاوش خیرابی در کمال ناباروری درگذشت یکی از جوانان خانه ی ایرانی لب خط را تسلیت می گویم . سیاوش خیرابی من هیچ علاقه ای به فضای مجازی نداشتم و از آن به عنوان ابزاری برای برخی عقایدم استفاده کرده ام . سیاوش خیرابی بازیگر سریال دلنوازان بود . سیاوش خیرابی بازیگر سریال ترانه مادری بود . 

سیاوش خیرابی و اظهار تاسف این بازیگر از اتفاق ناراحت کننده کودک کار برنامه ماه عسل 

سیاوش خیرابی / کودک کار برنامه ماه عسل 

سیاوش خیرابی

رضا همان پسری که چندسال پیش در برنامه ماه عسل گفته بود هیچ وقت، زمان کافی برای آرزو کردن در اختیار نداشته، امروز در سن ۱۸ سالگی خودکشی کرد.

در کمال ناباوری، درگذشت یکی از جوانان خانه‌ی ایرانی لب‌خط را تسلیت می‌گوییم.

خودکشی رضا، کودک کاری که در برنامه ماه عسل معروف شد

سیاوش خیرابی، بازیگر سینما و تلویزیون گفت: طی ۸ ماه گذشته فیلمنامه ای نوشته ام که با مساعد شدن وضعیت کرونا در کشور پیش‌تولید آن آغاز می شود.

دل نوشته سیاوش خیرابی برای رضا

سیاوش خیرابی

خوشحالم رضا جان که یک آرزوتو براورده کردم رضا کودکی که در برنامه ماه عسل با سخنان خود مشهور شد در سن 18 سالگی متاسفانه براثر خودکشی جان خودرا از دست داد سیاوش خیرابی گفت : رضای عزیز خدارو شکر که یکی از آرزوهاتو همون روزی که رفتی ماه عسل تونستم برات برآورده کنم هرچند کوچک بود ولی از دستم برمیومد کسانی که فقط حرف میزنن و شعار میدن کاش خجالت بکشن 

سیاوش خیرابی 

سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی در گفتگو با برنامه پشت صحنه گفت: برخی مردم، من را به خاطر تاکید و توصیه بر استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی مواخذه می کنند و معتقدند این کار من تنها انرژی منفی پراکنده می کند . آنها می گویند دغدغه ما بسیار زیاد است و تلاشی برای رعایت نکات بهداشتی ندارند.

وی با تاکید بر اینکه وضعیت معاش مردم، حتی بازیگران به ویژه صنف تئاتر از شرایط خوبی برخوردار نیست اظهار داشت: در تمام این مدت سعی کردم نگران همه مردم باشم اما در استوری که با واکنش منفی برخی دنبال کنندگان صفحه اینستاگرامم مواجه شد سعی کردم از صنف بازیگران هم دفاع کنم . مردم فکر می‌کنند که من تنها نگران خودم هستم؛ اما من در این هشت ماهه تماماً از مردم حرف زدم و این بار از از صنف خودم حمایت کردم.

خیرابی افزود: من طی این ۸ ماه پیشنهاد کار داشتم ولی قبول نکردم؛ من فکر می کنم برخی مجبورند برای تامین معاش خانواده سر کار بروند من هم با ماندن در خانه رعایت میکنم تا اگر کس دیگری نیاز به خدمات بیمارستانی و پزشکی داشت جای او را اشغال نکنم.

بازیگر سریال "ترانه مادری" افزود: من حتی در این مدت یک طرح فیلمنامه نوشتم و این طرح را با یکی از تهیه کننده های خوب کشور در میان گذاشتم. تصمیم گرفتیم این فیلمنامه را رسانه ای کنیم؛ اما من از تهیه کننده خواهش کردم تا تولید کار را به تعویق بیندازند تا شرایط قدری مساعد شود؛ اما متاسفانه مردم بیشتر دنبال حاشیه هستند و متوجه آمار و ارقام مرگ و میر نیستند. ما در مدرسه یاد گرفتیم که علاوه بر خانواده، جامعه بزرگتری نیز داریم و باید از آن حفاظت کنیم.

سیاوش خیرابی 
سیاوش خیرابی

خیرابی گفت: من هیچگاه فضای مجازی را مهم ندانستم و از آن تنها برای ابراز برخی عقایدم استفاده کردم؛ اما مردم به جای فکر کردن به مسائل مهم روز، خود را درگیر حاشیه ها می کنند و از طرفی به مردم حق می‌دهم؛ زیرا اخبار بد به قدری زیاد شده است که مردم تنها دنبال راهی برای سرگرم کردن خود هستند.

وی در واکنش به اظهارات مصطفی امامی مجری پشت صحنه مبنی بر جدایی برخی بازیگران از بازیگری و تبدیل شدن به اینفلوئنسر گفت: همه بازیگران اینگونه نیستند ولی به عنوان مثال سینا مهراد که در سریال بهرنگ توفیقی کار کرده کسی است که حاشیه ندارد وکار خود را به خوبی انجام می دهد همه رفتار ها به طرز فکر ما بستگی دارد. من نمی توانم از دیگران ایراد بگیرم شاید من هم روزی مجبور شوم از صفحه اینستاگرامم درآمد کسب کنم.

خیرابی بازیگر سریال دلنوازان در انتهای این گفتگو خاطرنشان کرد: هدف من سینما و بازیگری بود. تا جاییکه توانسته ام سعی کردم وجهه خود را حفظ کنم.

کلیپ کوک کار در برنامه ماه عسل 
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار