کد خبر : 6914 / /
/

هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۴۴ هزار تومان، قیمت دلار ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

قیمت سکه و طلا در بازار امروز دوشنبه اعلام شد. قیمت سکه و طلا امروز نسبت به روزهای گذشته با کاهش اعلام شده است. امروز در بازار داخلی قیمت سکه و طلا  18عیار هر گرم یک میلیون و 50 هزار تومان، قیمت سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید 10 میلیون و 480 هزار تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز 10 میلیون و 300 هزار تومان است. قیمت سکه وطلا در بازار سبزه میدان هم اکنون اعلام شده است برای جزئیات بیشتر قیمت سکه و طلا می توانید سایت خبر روز را دنبال کنید

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت سکه و طلا در اواخر تیر ماه

قیمت سکه و طلا

قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم یک میلیون و ۴۴ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۳۹۸ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۵۲۳ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

‌ در بازار ارز هم اکنون،‌ قیمت دلار ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان، قیمت یورو ۲۸ هزار و ۹۰۰ تومان و درهم امارات ۶ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است.

قیمت سکه و طلا در بازار 

نوسان قیمت در بازار ارز درحالی رخ داده که در روزهای نخست سال جاری، با تلاش سفته بازان،‌ قیمت دلار به مرز ۲۶ هزار تومان هم رسیده بود اما انتشار خبرهای مربوط به مذاکرات هسته ای و... باعث عقب نشینی دلار از این سطح قیمتی شده است. دلار مدتی است بین کانال ۲۳ تا ۲۴ هزار تومان در نوسان است.

به اعتقاد کارشناسان دو باور در بازار ارز وجود دارد که موجب نوسانات قیمتی می شود،‌نخست اینکه با مذاکره و بازگشت به برجام و... قیمت ارز کاهش چشم گیری خواهد داشت و دوم اینکه حتی مذاکره هم نمی تواند مانع از واقعیات موجود اقتصاد ایران شود و امکان کاهش چشم گیر قیمت ارز وجود ندارد و نهایتا دلار در کانال ۲۳-۲۲ هزار تومان جا خوش می کند.

قیمت سکه و طلا پایین آمد

در صرافی‌های بانکی قیمت‌ دلار و یورو نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است؛ برهمین اساس، قیمت فروش دلار ۲۴ هزار و ۵۹ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۳ هزار و ۵۸۲ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۲۸ هزار و ۸۳۵ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۸ هزار و ۲۶۴ تومان اعلام شده است.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.