کد خبر : 19685 / /
/

قیمت دلار | قیمت دلار در بازار امروز | پیش بینی قیمت دلار

به گزارش ، قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز اعلام شد.

قیمت دلار در صرافی ملی در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۱۲۸ تومان افزایش، ۲۷,۲۴۷ تومان نرخ گذاری شد. قیمت دلار در بازار متشکل با افزایش ۰.۱۵ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۷,۱۵۰ تومان معامله شد. قیمت دلار در سامانه سنا در بازار ۲۸ روز پیش نسبت به ۲۹ روز پیش، با ۴۱ تومان کاهش، ۲۵,۶۴۱ تومان نرخ گذاری شد. قیمت دلار کانادا در بازار ۲۸ روز پیش نسبت به ۲۹ روز پیش، با ۲۳۳ تومان افزایش، ۲۳,۸۲۷ تومان نرخ گذاری شد. 

به گزارش ، قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز اعلام شد.

صرافی بانک ملی ایران امروز قیمت فروش دلار آمریکا را ۲۷,۷۹۴ (بیست و هفت هزار و هفتصد و نود و چهار تومان) اعلام کرد.

بر این اساس قیمت خرید دلار آمریکا ۲۷,۵۱۷(بیست وهفت هزار  و پانصد و هفده  تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا  ۲۷,۷۹۴ (بیست و هفت هزار و  هفتصد و نود و چهار  تومان) اعلام شد.

قیمت خرید یورو امروز  ۲۸,۴۷۰ (بیست و هشت هزار و چهارصد و هفتاد تومان) و قیمت فروش یورو ۲۸,۷۵۷ (بیست و هشت هزار و هفتصد و پنجاه و هفت تومان) است.

صرافی بانک ملی ایران امروز قیمت فروش دلار آمریکا را ۲۷,۷۶۸ (بیست و هفت هزار و هفتصد و شصت و هشت تومان) اعلام کرد.

بر این اساس قیمت خرید دلار آمریکا ۲۷,۴۹۱ (بیست وهفت هزار و چهارصد و نود و یک تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا ۲۷,۷۶۸ (بیست و هفت هزار و  هفتصد و شصت و هشت  تومان) اعلام شد.

قیمت خرید یورو امروز ۲۸,۴۹۸ (بیست و هشت هزار و چهارصد و نود و هشت تومان) و قیمت فروش یورو ۲۸,۷۸۵ (بیست و هشت هزار و هفتصد و هشتاد و پنج تومان) است.

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز اعلام شد.

صرافی بانک ملی ایران امروز قیمت فروش دلار آمریکا را ۲۷,۷۸۵ (بیست و هفت هزار و هفتصد و هشتاد و پنج تومان) اعلام کرد.

بر این اساس قیمت خرید دلار آمریکا ۲۷,۵۰۸ (بیست وهفت هزار  و پانصد و هشت تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا  ۲۷,۷۸۵ (بیست و هفت هزار و  هفتصد و هشتاد و پنج  تومان) اعلام شد.

قیمت خرید یورو امروز  ۲۸,۸۱۱ (بیست و هشت هزار‌ و‌ هشتصد و یازده تومان) و قیمت فروش یورو ۲۸,۸۳۹ (بیست و هشت هزار و  هشتصد و سی و نه تومان) است.

 

قیمت دلار| نوسانات قیمت طلا و سکه

علاوه بر دلار، در بازار طلا و سکه نیز امروز نوساناتی وجود دارد. بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، قیمت طلا در لحظه تنظیم این خبر روند افزایشی دارد و به یک میلیون و ۴۷۱ هزار و ۶۶۸ تومان است. این قیمت از نرخ طلا در روز گذشته در همین ساعات پایین‌تر است.

قیمت سکه نیز از روز گذشته به کانال قبل بازگشته. سکه اکنون روند نزولی دارد و با قیمت ۱۵ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان معامله می‌شود. در حالی که روز یکشنبه به ۱۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان نیز رسیده بود.

اما قیمت سکه طرح قدیم، با وجود روند کاهشی، همچنان در کانال ۱۵ میلیون تومان قرار دارد و به ۱۵ میلیون رسیده است. روز گذشت در همین ساعات، ۱۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معامله می‌شد.

اما نرخ اونس جهانی در لحظه تنظیم این خبر کاهشی است و به قیمت ۱,۸۲۸٫۹۷ دلار معامله می‌شود.

قیمت دلار| سیگنال‌های موثر بر بازدهی بازارها

به گزارش تجارت‌نیوز، در مدت اخیر بازارهای مالی، تحت تاثیر مذاکرات وین و صدور قطعنامه شورای حکام قرار داشتند.

مذاکرات هسته‌ای در ماه پایانی سال گذشته متوقف شد. دو طرف تاکید دارند بخش زیادی از توافقات انجام شده، اما چند مورد اساسی و مهم باقی مانده است. تا چندی پیش مقامات مختلف در کشورهای طرف مذاکره معتقد بودند که توافق در دسترس است. اما حالا برخی مقامات به ویژه در آمریکا نسبت به این موضوع تردیدهایی را مطرح کرده‌اند. مقامات ایرانی نیز بی‌تصمیمی در آمریکا را عامل وقفه در مذاکرات می‌دانند.

اکنون اما تحت تاثیر صدور قطعنامه شورای حکام، هیجان در بازارها افزایش یافته است. برخی کارشناسان این شرایط را طبیعی و موقت می‌دانند.

در این میان، سعید خطیب‌زاده، سخنگوی دولت امروز گفت: سیاست فشار حداکثری اثری بر مذاکرات نخواهد داشت. موضوع گزارشات آژانس ارتباط مستقیمی با مذاکرات وین ندارد و این دو مسیر، جداگانه هستند (عصر ایران).

آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا نیز در تداوم فرافکنی‌های واشنگتن، بدون اشاره به زیاده‌خواهی‌هایش در مسیر مذاکرات وین مدعی شد که تصمیم‌گیری درباره بازگشت به برجام به ایران بستگی دارد (ایرنا).

بانک مرکزی و برخی نهادهای ذی‌ربط نیز در تلاش هستند با تزریق ارز بر بازار، جلسه با صرافی‌ها و برخی برخوردهای قضایی و امنیتی قیمت دلار را کنترل کنند. اما امروز همچنان نرخ صرافی ملی صعودی است و در بازار آزاد نیز نوساناتی دیده می‌شود. اما قیمت طلا و سکه، نسبت به روزهای گذشته روند کاهشی دارد.

قیمت دلار در صرافی ملی

امروز دلار در صرافی ملی مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در صرافی ملی که روز قبل تا ۲۷,۱۱۹ (بیست و هفت هزار و یکصد و نوزده ) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ مصادف با ۱۴ ژوئن ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۴۶ درصدی به ۲۷,۲۴۷ (بیست و هفت هزار و دویست و چهل و هفت ) تومان رسید.

قیمت دلار در بازار متشکل

امروز دلار در بازار متشکل مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. دلار در بازار متشکل که روز قبل تا ۲۷,۱۰۹ (بیست و هفت هزار و یکصد و نه ) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ مصادف با ۱۴ ژوئن ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۱۵ درصدی به ۲۷,۱۵۰ (بیست و هفت هزار و یکصد و پنجاه ) تومان رسید.

قیمت دلار در سامانه سنا

۲۸ روز پیش دلار در سامانه سنا برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که دلار در سامانه سنا که ۲۹ روز پیش تا ۲۵,۶۸۲ (بیست و پنج هزار و ششصد و هشتاد و دو ) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ مصادف با ۱۴ ژوئن ۲۰۲۲ - با کاهش ۰.۱۵ درصدی به ۲۵,۶۴۱ (بیست و پنج هزار و ششصد و چهل و یک ) تومان رسید.

قیمت دلار کانادا

۲۸ روز پیش دلار کانادا مانند ۲۹ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. دلار کانادا که ۲۹ روز پیش تا ۲۳,۵۹۴ (بیست و سه هزار و پانصد و نود و چهار ) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ مصادف با ۱۴ ژوئن ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۹۷ درصدی به ۲۳,۸۲۷ (بیست و سه هزار و هشتصد و بیست و هفت ) تومان رسید.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.