کد خبر : 2234 / /
/

‌در حالی که برخی ارزهای مجازی طی روزهای گذشته رشد قابل توجهی را تجربه کرده‌اند، بازار نگران شکستن حباب ارزهای مجازی است.

قیمت بیت کوین پس از این ممنوعیتی که توسط حزب مخالف اصلی ترکیه اعمال شد با 4.6 درصد کاهش به 60223 دلار رسید. ارزش Ethereum و XRB که تمایل دارند متناسب با بیت کوین حرکت کنند نیز بین 6 تا 12 درصد کاهش یافت. قیمت بیت کوین در سال های اخیر با رشد بسیار زیادی به همراه بوده است.در ادامه گزارش کاملی از قیمت بیت کوین در بازار ارائه خواهد شد. قیمت بیت کوین را به صورت لحظه ای با ما دنبال کنید. در ادامه برای اطلاع از قیمت بیت کوین با ما همراه باشید.

برخی ارزهای مجازی نظیر داج کوین طی روزهای گذشته رشد سنگینی را تجربه کرده‌اند، به گونه‌ای که خود داج کوین طی ۷ روز ۳۰۰ درصد رشد کرده است و فقط طی ۲۴ ساعت قیمت آن دو برابر شد و ۱۹.۹ میلیارد دلار به ارزش بازار آن اضافه شد.

این ارز زمانی فقط برای شوخی و مسخره کردن دیگر ارزهای مجازی ساخته شد حالا جزو ۱۰ ارز برتر دیجیتال در بازار است و کل ارزش بازار آن بنا به اعلام سایت کوین گکو ۳۴ میلیارد دلار برآورد می‌شود. این ارز طی یک سال ۱۲ هزار و ۶۰۰ درصد رشد کرده و احتمالا خیلی‌ها را میلیونر کرده است. به طور کلی رشد این ارز مجازی و دیگر ارزها به اعتقاد برخی افراد مربوط به توئیت‌های ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، بوده است.

ارزش ارز های دیجیتالی و قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین

روز پنجشنبه ماسک با انتشار یک توئیت مبهم نوشت که داج کوین در حال رسیدن به ماه است. داج کوین البته یکی از ارزهای مورد علاقه ماسک است و وی گفته این ارز مجازی برای مردم است. البته برخی سرمایه گذاران نگران توئیت‌های ماسک درباره داج کوین هستند.

نیک کارتر، بنیانگذار موسسه کَسِل آیلند، هشدار داده که خریداران خرد داج کوین ضرر خواهند کرد.

دیوید کینبرلی، یک کارشناس دیگر در بازار ارزهای مجازی نیز معتقد است که رشد قیمت بیت کوین یک نمونه عملی تئوری حماقت است. مردم در حال خرید این ارز مجازی نه به خاطر آنکه فکر می‌کنند ارزش دارد بلکه به این دلیل آن را می‌خرند که امیدوارند دیگران هم به سمت خرید سنگین آن آمده و قیمت را بالا ببرند. درنهایت احتمالا شاهد خروج سنگین دارندگان داج کوین و سقوط قیمت آن خواهیم بود.

کینبرلی می‌گوید: این حباب باید در نهایت بترکد و اگر شما به موقع از این ارز خارج نشوید، خیلی کاری نمی‌توانید بکنید. البته غیرممکن است بتوان زمان ترکیدن این حباب را پیش بینی کرد.

وی ادامه داد: فضای این بازار این گونه است که تعداد افراد کمی حجم قابل توجهی از توکن‌های موجود در بازار را در اختیار دارند و این بدان معناست که کافی است یک نفر از آنها دارایی خود را صف فروش کند تا بازار نیز سقوط کند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار