کد خبر : 11225 / /
/

نفیسه روشن مدتی پیش اعلام کرد که به همسر اول خود بازگشته است.

نفیسه روشن در محله باغ صبا تهران به دنیا آمده و دارای مدرک کارشناسی فقه و حقوق اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی است. نفیسه روشن فرزند اول خانواده است و دو برادر کوچکتر از خود دارد. نفیسه روشن مدتی پیش اعلام کرد که به همسر اول خود بازگشته است. نفیسه روشن دوباره عروسی گرفت. نفیسه روشن با یک خلبان ازدواج کرده است.

نفیسه روشن با انتشار عکس صورت گریم شده خود نوشت که این گریم واقعی نیست.

نفیسه روشن

 

نفیسه روشن

فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق اسلامی از دانشگاه آزاد می باشد ، سفیر دوقلوها و عاشق حیوانات بوده و همسرش خلبان هواپیماهای مسافربری است.

نفیسه روشن و علاقه از کودکی

نفیسه روشن از همان د وره راهنمایی و د بیرستان به بازیگری علاقمند بود و آرزویش این بود که روزی بتواند بازیگر شود ، و زمانی که خواست وارد دنیای بازیگری شود نه تنها مخالفتی با او نکردند بلکه او را بسیار تشویق کردند.

در آن دوران عضو گروه تئاتر بودم و در مد رسه و کلاس های کانون پرورش فکری تئاتر بازی می کردم ، از همان موقع علاقه به بازیگری در درونم بود .

تشویق برادر نفیسه روشن

برادرم چون کارگردان بود کتاب های زیادی بهم معرفی کرد.

نفیسه روشن

در کلاس های مقد ماتی استاد حمید سمندریان شرکت کرد م ، در همان دوره کلاسهای سوارکاری و تیراندازی را هم پشت سر گذاشتم چون دوست داشتم الفبای همه چیز را بدانم.به اتومبیلرانی علاقه زیادی دارم و در وقت های بیکاریم سری به پیست رالی می زنم.

نفیسه روشن و شروع با کلانتر تا شهرت با اغما

شروع فعالیت تلویزیونی من بازی در سریال ” روزهای بیادماندنی ” به کارگردانی همایون شهنواز در تابستان 1382 بود ، اما اولین بازی جدی من در سال 1385 بازی در یکی از ایپزود های سریال کلانتر بود.

بصورت جدی با سریال اغما در رمضان 96 به شهرت رسیدم.

وضعیت ازدواج و همسر نفیسه روشن

نفیسه روشن در سال 91 با بهنام ازدواج کرده است ، همسرش خلبان هواپیماهای مسافربری است.

حواشی و اخبار جدایی از همسرش

چند ماه پیش باز هم خبر جدایی نفیسه روشن از همسرش در فضای مجازی منتشر شد و نفیسه روشن در یک گفتگو اعلام کرد که بزودی از طریق مراجع ذیصلاح قانونی این موضوع را به جد پیگیری خواهم کرد.

زندگی با خلبان

زندگی با یک خلبان خیلی سخت است مثلا یک هفته می شود که برنامه سفرمان را می ریزیم ، چمدان هم می بندیم و در فاصله یک تماس تلفنی همه چیز بر هم می ریزد.

مخصوصا در فصل های پر سفر که هیچ خبری از مرخصی نیست.

علاقه من به اسب به کودکی ام بازگرد از همان دوران بچگی ، تمام لوازم التحریر مدرسه ام ، عکس اسب داشت بعد از اتمام تحصیل فرصت پیدا کردن به آموزش سوارکاری بروم.

نفیسه روشن

سوارکاری نفیسه روشن

تمام تفریح من سوارکاری است ، حتی اگر نتوانم سوارکاری کنم ، می روم و اسب ها را تماشا می کنم مدتی فوتبال داخل سالن و تنیس هم بازی کردم.

باند بازی و مافیا در سینما

هنر باند بازی شده. یه دایره شده که همه از همان دایره انتخاب میشوند در یکسال من 2 قرارداد بستم که در پیش تولید پروژه من حذف شدم.

یکی به خاطر اینکه فلان بازیگر دوست نداشت من در آن فیلم بازی کنم و دومی هم نقش من فروخته شد. خانم بازیگری چند صد میلیون میلیون تومان داد و نقش اول من را بازی کرد. به همین راحتی …

حامی حیوانات

نفیسه روشن از معدود بازیگرانی است که فعالیت های در حمایت از حیوانات دارد.

دوران جنگ در بوشهر زندگی کرده اند و دیدن حیوانات مختلف از جمله روباه ، سمور ، مار و … باعث شده است که از آنها نترسد و اتفاقا موجودات زنده را دوست داشته باشد.

در مورد نفیسه روشن

سقف آرزوها : گرفتن سیمرغ جشنواره فجر

اگر بازیگر نمی شدی : بازهم بازیگر ، من عاشق بازیگری ام

همسر ایده آلی هستی : اگر نبودم تا حالا طلاقم داده بود

آشپزی : قرمه سبزی و کباب تابه ای رو خیلی خوب درست میکنم

عاشق هواپیمام

برای مسافرت هواپیما را ترجیح می دهم.

از همان دوران کودکی عاشق هواپیما بودم. مادرم همیشه تعریف می کند و می گوید که هیچ وقت فکر نمی کرد که من همسر یک خلبان بشوم.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.