کد خبر : 5116 / /
/

المیرا شریفی مقدم (زادهٔ ۱۸ خرداد ۱۳۶۰ در تبریز) گوینده و مجری اهل ایران است و در شبکهٔ خبر فعالیت می‌کند.

المیرا شریفی مقدم ، گوینده شبکه خبر متولد سال 1360 در تبریز است. المیرا شریفی مقدم حدود 7 سال است که با شبکه خبر همکاری می کند. المیرا شریفی مقدم وی دانشجوی رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد نیز هست. المیرا شریفی مقدم همسر داوود عابدی گزارشگر ورزشی شبکه خبر نیز هستند. المیرا شریفی مقدم هنگام خواندن خبر آمار نهایی کشته شدگان ایرانی حادثه منا، بغض گلویش را گرفت و نتوانست خواندن خبر را ادامه دهد.

المیرا شریفی مقدم عکسی از جشن تولد چهل سالگی خود رو صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

و نوشت: «سلامتی و شادی همگی شما آرزوی منه. همه چیز با وجود شما قشنگه. رسیدیم به چهل.»

المیرا شریفی مقدم

بیوگرافی المیرا شریفی مقدم و همسرش داوود عابدی بیوگرافی داوود عابدی و همسرش و عکس های خانوادگی و فرزندانشان رامی خوانید.

المیرا شریفی مقدم و زندگی نامه اش

المیرا شریفی مقدم متولد 18 خرداد 1360 در تبریز، خبرنگار است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته میکروبیولوژی می باشد، می گوید بدون پارتی وارد صدا و سیما شد است، حالا مجری، خبرنگار و طرفدار دو آتیشه تیم پرسپولیس است.

خانواده

در یک خانواده تبریزی متولد شد اما بزرگ شده تهران می باشد.

مادرش ناظم دبیرستان دخترانه و سخت گیر بود و تنها یک برادر دارد، در سن 12 سالگی پدرش به قتل رسید و هنوزم  بعد از سالها قاتل او پیدا نشده است.

سواد قبل از مدرسه

در خانواده ای بزرگ شدم که همه اعضای آن به خبر علاقه داشتند؛ مرحوم پدرم همیشه بخش های مختلف خبر را گوش می دادم و روزنامه همیشه در خانه مان بود.

قبل از اینکه به مدرسه بروم، با سواد شدم و می توانستم بخوانم و در همان عالم کودکی  ادای آقای محمدرضا حیاتی را در می آوردم و گویندگی می کردم.

نحوه ورود به صدا و سیما

المیرا شریفی در اوایل سال 1378 وقتی 18 ساله و پشت کنکور بود از طریق تست گویندگی وارد شبکه تازه تاسیس خبر شد و بعد از طی دوره های گویندگی استخدام شد.

المیرا شریفی مقدم و ماجرای ازدواج و همسرش

خانم شریفی مقدم در سال 1379 در 19 سالگی با داوود عابدی 25 ساله که همکارش بود رابطه عاشقانه ای برقرار کرد که در نهایت سال 1382 به عقد و در بهمن 83 به ازدواج ختم شد.

المیرا شریفی مقدم

فرزندان

پسر اولم، امیر ابوالفضل 24 فروردین سال 89 به‌ دنیا آمد.

زمانی که در دوران مرخصی بودم متوجه شدیم پسر دومم هم در راه است ! بچه‌ هایم تنها 10 ماه و 20 روز فاصله سنی دارند و 14 اسفند همان سال امیر ارسلان به‌ دنیا آمد.

المیرا شریفی مقدم

المیرا شریفی مقدم

بیوگرافی داوود عابدی

داوود عابدی متولد 1 تیر 1354 در تهران، خبرنگار است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته علوم ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد می باشد در تکواندو دان چهار دارد، از سال 75 فعلی خبری خود را در مجله بامدادی رادیو شروع کرد.

در سال 78 با تاسیس شبکه خبر به تلویزیون آمد و مجری شد.

تفریحات مشترک

هر شبی که هر دو خانه باشیم حتما برنامه‌ ریزی می‌ کنیم و بیرون می‌ رویم؛  پارک ،سینما، تئاتر و کنسرت‌ های موسیقی جزء برنامه‌های‌ مان است.

البته آقای عابدی خیلی با کنسرت موسیقی میانه ندارد.

ماجرای قتل پدر المیرا شریفی

پدر المیرا شریفی مقدم در سال 1372 در جریان یک نزاع با دزد کیف زن به قتل رسید، قاتل بعد از سالها هنوز شناسایی نشده و این پرونده مختومه شده است.

المیرا شریفی مقدم در کنار مادر و همسرش

المیرا شریفی مقدم

طرفدار پرسپولیس

المیرا شریفی گرچه یک خبرنگار است اما او شدیدا طرفدار تیم پرسپولیس می باشد و در هر برد این تیم در شبکه اجتماعی خود به طرفداران این تیم تبریک می گوید.

داوود عابدی در حال حاضر مجری بخش ورزشی شبکه خبر است!

حمله به آرش ظلی پور

خانم مقدم بعد از جریان ناراحتی مسعود فراستی در برنامه آرش ظلی پور با ادبیات نامحترمانه نسبت به همکار خود نوشت : چه خبرتونه ؟ چه خبرتووووونه ؟

اجرای تلویزیونی با مهمونی خونه خاله فرق داره ! تلویزیون حرمت داره، حق نداریم هنگام گفتگو به مهمان برنامه بی ادبی کنیم، جسارت و شجاعت در اجرا با گستاخی و بی ادبی فرق دارد.

بغضی که یک ملت را گریاند

در سال 1394 بود که خانوم شریفی مقدم در جریان اعلام تعداد اولیه شهدای ماجرای منا با بغض نا خودآگاه خود روی آنتن زنده باعث گریه میلیون ها نفر شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار