کد خبر : 617 / /
/

​زن جوان به خاطر عدم رابطه زناشویی با همسرش به قتل رسید.

قتل زن جوان 30 ساله به دست همسرش . علت قتل تمکین نکردن همسر خود بود . پس از دستگیری متهم و اعتراف به قتل  مجرم مدعی شد به خاطر استرس و اضطراب در دوران شیوع ویروس کرونا برای رسیدن به آرامش در خواست رابطه کرد اما زن جوان که از اوضاع کنونی بشدت بهم ریخته بود در خواست او را رد کرد و به قتل رسید .جزئیات این قتل را در سایت خبر روز بخوانید

قتل به خاطر رابطه 

قتل

گزارش پلیس نیویورک حاکی از آن است که متهم پس از این که در دوران قرنطینه کرونایی درخواست ارتباط زناشویی از همسرش کرده که با مخالفت زن جوان روبه رو می شود. شوهر قاتل طی اقدامی وحشتناک به سراغ زن جوان رفت و با فشردن گلویش او را به کام مرگ کشاند.

 

پس از دستگیری متهم و اعتراف به قتل مجرم مدعی شد به خاطر استرس و اضطراب در دوران قرنطینه و شیوع ویروس کرونا درخواست رابطه کرد تا بتواند به آرامش برسد اما زن جوان که از اوضاع کنونی به شدت بهم ریخته و مضطرب بود درخواست او را رد کرد و ... .

در جریان شکایت خانواده ملیکا 30 ساله از متهم ، قاتل به زندان منتقل شد تا به زودی مجازاتی برایش در نظر گرفته شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار