کد خبر : 617 / /
/

واژگونی پراید جان پسر بچه 6 ساله را گرفت

قتل پسر بچه 6 سال و سه نفر دیگر به شدت مجروح شدند  علت قتل جدای از مشکلات تصادف یک دستگاه خودروی پراید در محور سیریز  است. قتل در تهران اتفاق افتاد قتل پسر بچه ی 6 ساله  .جزئیات این قتل  وحشتناک را بخوانید.

فرمانده انتظامی زرند گفت: تصادف یک دستگاه خودروی پراید در محور سیریز – بافق پسر بچه 6 ساله دم جان باخت و 3 نفر دیگر به شدت مجروح شدند.

قتل 

قتل

سرهنگ “محمود خدادادنژاد” فرمانده انتظامی شهرستان زرند گفت: در پی کسب خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو در محور سیریز – بافق استان یزد ماموران به محل حادثه اعزام شدند.

 

وی افزود: در بررسی صحنه تصادف مشخص شد یک دستگاه خودروی پراید که در این محور در حال حرکت بوده از مسیر منحرف و واژگون شده است که بر اثر آن یک پسر بچه 6 ساله دم جان باخته و راننده و 2 سرنشین دیگر به شدت مجروح و راهی مراکز درمانی شدند.

فرمانده انتظامی زرند گفت: کارشناسان پلیس راه علت اولیه این حادثه را عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کردند

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار