کد خبر : 617 / /
/

اخبار روز| جدیدترین اخبار حوادث| اخبار حوادث 24 ساعت گذشته

با انتشار خبر فوت یک زندان ی به نام امیرحسین حاتمی در زندان تهران بزرگ، روابط عمومی اداره کل زندان های استان تهران نوشت: در حال حاضر کمیته‌ای برای بررسی موضوع فوت آقای حاتمی در زندان مستقر شده است.

اخبار روز:  حاتمی در زندان تهران فوت کرد.

با انتشار خبر فوت یک زندان ی به نام امیرحسین حاتمی در زندان تهران بزرگ، روابط عمومی اداره کل زندان های استان تهران نوشت: در حال حاضر کمیته‌ای برای بررسی موضوع فوت آقای حاتمی در زندان مستقر شده است.

کمیته بررسی فوت امیرحسین حاتمی تشکیل می‌شود. در صورت احراز خطا، با عوامل برخورد خواهد شد

صرف نظر از نوع بزهکاری، بیماری یا اعتیاد مرحوم حاتمی، در صورت احراز خطا با عوامل برخورد خواهد شد.

با توجه به اینکه ابتلا به بیماری و یا فوت برای هر یک از 12 هزار مددجوی حاضر در تهران بزرگ، امکان‌پذیر است، ملحوظ می‌دارد با دریافت گزارش کمیته بررسی که اندکی پس از زمان گزارش فوت مرحوم حاتمی در زندان، حاضر شده‌اند، چنانچه خطایی احراز شود با عوامل اعم از پزشک، پاسیار و مراقب بدون هیچ اغماضی برخورد خواهد شد.

کلاهبرداری میلیونی با گوشی!

مرد فریبکار به با یک گوشی موبایل دست به کلاهبرداری میلیونی از مردم زد.

    در پی دریافت شکایتی مبنی بر اینکه از فردی در برنامه دیوار کلاهبرداری شده، بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران پلیس فتای شهرستان قرار گرفت.

پس از گرفتن اظهارات شاکی و تحقیقات صورت‌گرفته توسط کارشناسان پلیس فتا، مشخص شد متهم با مراجعه به برنامه « دیوار » و آگهی‌های فروش گوشی و پس از توافق، اقدام به خرید و نشان دادن رسید صوری و گزارش انتقال وجه جعلی، گوشی را از فروشنده تحویل و متواری می‌شد.

دستگیری کلاهبردار برنامه دیوار

مأموران با فعالیت‌های اطلاعاتی پس از هماهنگی با مقام قضائی متهم را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه او را دستگیر و به مقر پلیس انتقال دادند. متهم دارای سوابق متعدد بود و در اعترافات خود با همین شیوه از 3 نفر از شهروندان کلاهبرداری کرده و ارزش هر یک از موبایل‌های سرقتی بالای ۴۰ میلیون ریال، برآورد شده است.

سیدداود حسینی، فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر با اعلام این خبر گفت: «شهروندان ضمن فعال کردن سامانه پیامکی حساب بانکی خود، به‌هنگام فروش کالا حتما از انتقال وجه به حساب‌شان اطمینان حاصل کنند و به رویت رسید چاپی اکتفا نکنند زیرا امکان هرگونه تقلب توسط سودجویان وجود دارد.»

این جوان سرطانی گوش مردم را برید!

پسر 18 ساله با سواستفاده از احساس مردم پول های میلیونی به جیب می زد.

اخبار روز

 کلاهبردار جوان با شگرد ابتلا به سرطان حنجره توانست از مردم پول میلیونی به جیب بزند. 

چندی پیش در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری و تحصیل مال از طریق نامشروع و متقلبانه موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قم قرار گرفت.

جوانی ۱۸ ساله، در حدود نیم کیلو طلا و ۱۹ عدد سکه بهار آزادی، کلاهبرداری کرده بود.  با بررسی موضوع مشخص شد متهم از طریق فضای مجازی با اعضای یک خانواده آشنا شده است.

نوجوان 18 ساله با تحریک احساسات پول به جیب می زد

او خود را به دروغ روانشناس معرفی کرده بود. پس از مدتی با بیان اینکه سرطان حنجره دارد و باید بلافاصله عمل جراحی شود، با تحریک احساسات نوعدوستی شاکی، نیم کیلو طلا و ۱۹ عدد سکه طلای بهار آزادی دریافت کرد.

او از این طریق توانست دست به کلاهبرداری بزند و متواری شود. در ادامه متهم در تحقیقات کارآگاهان دستگیر شد. او تحت بازجویی قرار گرفت. او در تحقیقات صورت‌گرفته به جرم خود اعتراف کرد. اموال کلاهبرداری شده نیز کشف و به شاکی بازگردانده شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.